Wpis z mikrobloga

Fajne to życie takie nie za ciekawe,


@BezdomnyGlina: ale za to walenie do p---o wprowadza do niego rys urozmaicenia?
Wez sie chlopie za siebie i nie placz tak bardzo.
Znajdz motywacje to tego, zeby cos zmienic w swoim zyciu na plus.
Tak, to jest bardzo trudne wyzwanie, bo nikt nie poda na tacy i samo nie przyplynie.
  • Odpowiedz
ale p---o się nie da przestać oglądać, wiem bo próbóję od 6 lat


@BezdomnyGlina: wierz mi wszystko sie da, tylko trzeba chciec.
Mozna poszukac grup wsparcia w miesie SLA - poszukaj i idz na spotkanie, to moze cie cos oswieci.
Jesli nie wiesz, to przyczyna twojej depresji moze tkwic w tym uzaleznieniu od ogladania. Sprobuj zrobic pierwszy krok i po prostu idz na jakies spotkanie i posluchaj co inni maja
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: a co będzie jak mnie wyśmieją albo ktoś mnie skojarzy ? jak coś to w rodzinie wiedzą brat i śiostra że jestem uzależniony, byłem też z tym u księdza ale powiedział coś o łasce Bożej i tyle , jeden psycholog mówił że to normale u chłopa a drugi żebym zainstalował blokady xd
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: i jak mam trochę przerwy od p---o bo czasami się uda z 4-7 dni to przychodzi niekontrolowany apetyt po którym zapadam na godzinna drzemkę , naraz cukierki , mięso , wszystko leci bez opamiętania jak by wygłodniałemu psu rzucić kawałek szynki
  • Odpowiedz
byłem też z tym u księdza ale powiedział coś o łasce Bożej i tyle ,


@BezdomnyGlina: chyba sobie jaja robisz...
A tak w ogole na spotkania przychodza ludzie z problemami takimi jak twoje, to co maja powiedziec? Nie wiem tez skad myslenie, ze wysmieja? To musieliby sie ze siebie smiac. Raczej nikomu, kto przychodzi nie jest do smiechu.
Probuj, jak nie sprobujesz, to nie bedziesz wiedzial, czy pomoze.
  • Odpowiedz