Wpis z mikrobloga

oh nie, nakładamy na dziecko jakieś obowiązki! Jak ono może to przeżyć?! Dlaczego jesteśmy takimi potworami!? Jak można skazywać dziecko np. na posprzatanie swojego pokoju?! Przecież tę rolę powinna spełniać wyłącznie matka! Jak można uczyć dziecko prania, prasowania czy mycia naczyń?! Toż to niewolnicza praca!


@bregath: ale ty piszesz zupełnie nie na temat, nie wymyślaj problemów tylko po to, żeby z nimi walczyć xD Nikt nie pisze o nieuczeniu dziecka obowiązków,
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: być może nie interesuje ciebie żeński głos np. po parentingowej/macierzyńskiej stronie internetu. Jak już dociera on do ciebie to łatwo to zepchac do stwierdzenia, że ktoś robi z siebie ofiarę i dodatkowo oskarżyć że obciąża swoje dziecko. Dość paskudne, ale zero zdziwienia, jesteś typowym posiadaczem fiutka xd
  • Odpowiedz
Jeśli ilość jakiegoś zasobu jest ograniczona (a żyjemy na planecie z ograniczoną ilością wielu zasobów), to cena (czyli koszty dla konsumenta) rosną wykładniczo, bo "sky is the limit". O takie koszta miałem na myśli, choć mało wyraźnie to opisałem.


@976497: no jakoś jak kupuję 1 chleb, 2 chleby, 3 chleby to za każdym razem płacę tyle samo za bochenek. A jeśli tych bochenków kupuję 20 to jeszcze dostanę rabat. Chyba trochę
  • Odpowiedz
@Chad_chory_na_stulejke: Nie potrafiłeś zrozumieć prostej definicji. Gdy ci to wytknąłem nie potrafiłeś się odnieść do słów, tylko wszedłeś na mój profil, zobaczyłeś, że mam hobby, które uznajesz za głupie i myślisz, że tym obaliłeś to co napisałem. Jak nazwiesz osobę która tak robi? Mądrą czy głupią?
  • Odpowiedz
np. po parentingowej/macierzyńskiej stronie internetu.


@ciemnienie: czyli jednak nie siedzą cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już dociera on do ciebie to łatwo to zepchac do stwierdzenia, że ktoś robi z siebie ofiarę i dodatkowo oskarżyć że obciąża swoje dziecko. Dość paskudne,


@ciemnienie: zabawne, ze to jest dla Ciebie paskudne ale nie jest dla Ciebie paskudnym obsmarowywanie własnych rodziców w internecie, ze nie chcą przyjechac pomoc
  • Odpowiedz