Wpis z mikrobloga

@Wilkbardzonijaki: nie zawsze to tak działa. Pewnie się zdarza, nie mówię, że nie. Mieszkałam w Warszawie sporo lat, tylko raz miałam bezpośrednią interakcję z czarnym, który pytał o tramwaj do centrum, też nie wyglądał, jakby szukał chętnych. Aktualnie mieszkam za granicą, interakcje z czarnoskórymi mam prawie codziennie i spokojnie, to nie jest tak, że chodzą tylko i szukają chętnych, to zwykli ludzie, jedni chcą, inni nie. Dokładnie raz mi się zdarzyło,
  • Odpowiedz
Trudno żebyś widział takie pary kiedy 70-80% imigrantów to mężczyźni, ale jak pojedziesz do Azji to zobaczysz naprawdę dużo par Azjatka + biały chłop. W Korei to nawet z murzynami się umawiają xD. W reszcie żółtej części Azji to nie do pomyślenia.


@Flypho: Pamiętaj, że dużo część takich związków kończy później jak ten typ co ''kupił'' sobie żonę na Filipinach wykopki robiły sobie do niego dobrze a on robił z siebie
  • Odpowiedz
tak, dlatego ta imigracja to tragedia dla równowagi demograficznej polski. już teraz jest 5 milionów kawalerów i tylko 4 miliony panien. samobójstwo dla polskich chłopakow


@mateuszczerski: Tylko, że do tego również trzeba doliczyć fakt iż obecnie ogromna część kobiet jest sama z wyboru co w sumie nie dziwi patrząc nawet na zachowanie wykopkow niektórych.
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: "Świat jeszcze nie jest całkowicie zepsuty." Demografia w Polsce pokazuje wyraźnie że mamy najbardziej zepsute kobiety, którymi rządzi jedynie hedonizm. I aborcja nie jest tutaj przyczyną bo ta aborcja jest cały czas dostępna w Polsce nielegalnie Aborcyjny Dream team chwali się że udostępnia tabletki aborcyjne rocznie 40k Polek. Przecież to są miliony złotych jeśli nie miliardy.
  • Odpowiedz
Pamiętaj, że dużo część takich związków kończy później jak ten typ co ''kupił'' sobie żonę na Filipinach


@Cztero0404:
Ja mówię o normalnych ludziach, a nie jakieś jutubowej patoli xD, daj spokój. Nie obracam się w takich kręgach.
  • Odpowiedz
@mateuszczerski: kiepsko u ciebie z wyciąganiem wniosków. Bardziej prawdopodobnym powodem jest to, że tak się dzieje przy emigracji z biedniejszego do bogatszego kraju i podobny schemat będzie z innymi narodowosciami
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: hmm, chciałem być miły ale cóż

Pisałem o kobietach


nie pisałeś, wybełkotałeś coś o migracji z biedniejszego do bogatszego kraju ale nie pisałeś nic o płci. kiepsko u ciebie z precyzyjnym wyrażaniem myśli

kiepsko u ciebie z wyciąganiem wniosków. Bardziej prawdopodobnym powodem jest to, że tak się dzieje przy emigracji z biedniejszego do bogatszego kraju i podobny schemat będzie z innymi narodowosciami


Ja tylko zwróciłem uwagę że większość imigracji do
mateuszczerski - @szybki_zuk: hmm, chciałem być miły ale cóż
Pisałem o kobietach

nie...

źródło: 75ab324ed2ab27841c6e2c041828e29d,860,0,0,0

Pobierz
  • Odpowiedz
@mateuszczerski: typie, skoro odpowiadałem na tezę dotyczącą dysproporcji między płciami to... odpowiadałem właśnie na tę tezę. Słabo u ciebie z myśleniem.

i że generalnie się to nie opłaca.


@mateuszczerski: xD

A poziom "zamożności" kraju małżonka nie ma tu nic do rzeczy.


@mateuszczerski: Ma. Tylko trzeba wynieść z podstawówki jakieś minimalne zdolności do interpretacji statystyk. WYkres z turkami nie ma tu nic do rzeczy.

Polki przodują w statystykach kiedy chodzi
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

typie, skoro odpowiadałem na tezę dotyczącą dysproporcji między płciami to... odpowiadałem właśnie na tę tezę. Słabo u ciebie z myśleniem.


równie dobrze mogłeś pisać o mężczyznach. nie napisałeś, że piszesz o kobietach, stąd było moje pierwsze pytanie. "brakiem myślenia" nie jest to, że nie potrafiłem sobie wymyślić co masz na myśli.

xD


no tak, precyzyjnej rzecz ujmując - jeżeli w polsce już jest 5 milionów kawalerów i 4 miliony panien
  • Odpowiedz