Wpis z mikrobloga

no tak, precyzyjnej rzecz ujmując - jeżeli w polsce już jest 5 milionów kawalerów i 4 miliony panien (a więc 1 milion mężczyzn nie znajdzie sobie żony), to nierozsądnym byłoby tą różnicę jeszcze powiększać. no chyba że komuś to zwisa, że ponad milion polaków nie będzie w stanie założyć rodziny. W takim razie OK, rozumiem - i jednocześnie gratuluję socjopatii


@mateuszczerski: i jak chcesz temu zaradzić?

nie sprawdziłem, dlatego napisałem "chyba".
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

i jak chcesz temu zaradzić?

zmieniając politykę imigracyjną? to najprostsze co można zrobić. koniec z idiotycznym zalewaniem polski motłochem z całego świata, którego wartość ekonomiczna i tak jest wątpliwa (przykład z danii: https://inquisitivebird.substack.com/p/the-effects-of-immigration-in-denmark ). koniec z tą głupią zasadą przyznawania obywatelstwa zaraz po ślubie małżonkowi z innego kraju.

A ok, mój błąd. Ale nadal ten wykres nijak nie udowadnia twojej tezy. Przecież ten wykres ani nie pozwala ocenić przyczyn zjawiska
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: imigranci z nowej unii są wg. badania które podałem wydajni ekonomicznie. poza tym jak polacy mogą być motłochem we wlasnym kraju. jeżeli po coś istnieje ten kraj to wlasnie po to by dbać o interesy polaków a nie o interesy wszystkich brązowych meneli dookoła. pier dolisz az glowa boli.
  • Odpowiedz
@mateuszczerski: brązowych meneli xD Co trzeba mieć we łbie, żeby takie rzeczy pisać w 2024 roku. Sam #!$%@?, jakby co druga kobieta miała męża obcokrajowca. Jakoś większość chłopów sobie radzi. Może nie trzeba być wykopkiem rasistą i wtedy będzie lepiej?
W ogóle niesamowite jest to bóldupienie o jakieś karyny, gdzie sebolstwa nie szanujacego kobiet jest ogrom. Mało chłopów chociażby zdradza? Ale wtedy np. dorabiaja sobie ideologię, że to tylko seks, a
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

brązowych meneli xD Co trzeba mieć we łbie, żeby takie rzeczy pisać w 2024 roku

to są ludzie z ilorazem inteligencji mniejszym od naszego od 15-25 punktów. pochodzą albo z nicości kulturowej (afryka), albo z kultury nam kompletnie obcej (islam). mam podstawy by podejrzewać że ich wkład w rozwój gospodarki jest wątpliwy. w zachodniej europie są też znani z patologizacji życia społecznego - gangi, narkotyki, strzelaniny. strefy no-go. (tak, tak,
  • Odpowiedz
@mateuszczerski: w taki, że laski nie będą się ciebie brzydzić

to są ludzie z ilorazem inteligencji mniejszym od naszego od 15-25 punktów.


@mateuszczerski: 1. na pewno nie od twojego 2. tak samo mieszkańcy polskiej wsi będą mieli pewnie podobne wyniki, co z tego?

albo z nicości kulturowej (afryka)


@mateuszczerski: o #!$%@? xD O Afryce to pewnie wiesz tyle, że w TV kiedyś pokazywali głodujące dzieci

albo z kultury nam
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

w taki, że laski nie będą się ciebie brzydzić

laski nie będą się mnie brzydzić jak nie będę rasistą? skąd ten wniosek?

1. na pewno nie od twojego

skąd ten wniosek?

2. tak samo mieszkańcy polskiej wsi będą mieli pewnie podobne wyniki

uważasz że różnica w ilorazie inteligencji między mieszkańcami miast a wsi wynosi od 15 do 25 punktów? XD

na szczęście KK nas dobrze wytrenował w kontaktach ze zbrodniczymi
  • Odpowiedz
laski nie będą się mnie brzydzić jak nie będę rasistą? skąd ten wniosek?


@mateuszczerski: bo rzadziej mają konserwatywne #!$%@?

skąd ten wniosek?


@mateuszczerski: rasizm wymaga niskiej inteligencji

uważasz że różnica w ilorazie inteligencji między mieszkańcami miast a wsi wynosi od 15 do 25 punktów? XD


@mateuszczerski: jeśli weźmiemy starsze pokolenie to tak. Teraz już jednak na szczęście edukacja jest dość równomierna. A myślałeś, że z czego różnica w IQ
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

Przecież w Polsce, w centrum Europy znani politycy-katolicy potrafią popierać przepisy o obrazie uczuć religijnych

takie przepisy sa rowniez w krajach liberalnych - odnoszace sie do np tzw islamofobii

bronić zakazu aborcji

o ile mi wiadomo zakaz aborcji wynika z naszej konstytucji (bronimy ludzkiego zycia, a zycie zaczyna sie od poczecia i to jest fakt naukowy) a nie ze zdania kosciola

bronić ludzi cytujących fragmenty biblii mówiące o kamienowaniu homoseksualistów
  • Odpowiedz