Wpis z mikrobloga

Ej kojarzycie te mobilne kawiarnie na rowerach? Właśnie sobie zdałem sprawę że kawa w tym przybytku kosztuje 12 zł. Kumacie? 12 zł za kawę z budy na rowerze ? Tyle samo co w eleganckiej kawiarni w której obsłuży nas kelnerka, odbierze zamówienie, przyniesie kawe, rozliczy przy stoliku. Foodtrucki z burgerami za 50 i kawa z roweru za 12. Jak byłem w Neapolu to w każdej lepszej kawiarni espresso było za 90 centów a w Polsce? W Polsce jak w lesie.

#jedzenie #jedzenie71 #kawa
Kwas747 - Ej kojarzycie te mobilne kawiarnie na rowerach? Właśnie sobie zdałem sprawę...

źródło: temp_file967574224938461863

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akurat w tym modelu nie ma żadnego stolika ani kosztów utrzymania lokali i idealnie by pasowała masowa sprzedaż po dobrej cenie.


@Herubin: Bo akurat stolik i lokal to gros opłat, a franczyza i pracownik nie są kosztami. Żeby wyjść na zero najpewniej musisz sprzedać około 1500 kaw miesięcznie, a jak słoneczko zajdzie to koniec masowej sprzedaży. Do tego często jest jedna osoba obsługująca cały kram co wpływa na płynność wydawki,
  • Odpowiedz
@anallizator Polecam jednak pojechać osobiście, a nie tylko palcem po mapie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Espresso za 1,5 euro to codzienność w kawiarenkach włoskich, ale te nie mają menu w internecie.
  • Odpowiedz