Wpis z mikrobloga

Kobiety starsze oburzają się, że mężczyźni w ich wieku wolą młodsze. Ale tak naprawdę, to atrakcyjność albo jest, albo jej nie ma. Można tutaj jedynie mieć pretensje do biologii. Jeśli 18 latkę pociąga 30 latek i czuje do niego miętę, to tak naprawdę jaki jest problem?

Często pociąg fizyczny i atrakcyjność robią swoje i wiek idzie na dalszy plan. Dwie osoby widzą się, oceniają pod względem fizycznym i z dwóch stron czują do siebie miętę - więc po prostu się spotykają, ten wiek to sprawa drugorzędna w tym momencie. Jednak starsze kobiety mają o to właśnie problem, o tę biologię. Stąd wymyślanie pojęć typu grooming, żeby narzucić społeczną narrację, że relacja z dużo młodszą jest czymś złym. Wszystko po to, żeby młodsze nie zabierały zasobów w postaci mężczyzn w wieku tych starszych kobiet.

Czyli gdy one były młode - to tak, wybierały starszych mężczyzn i to było ok. Jednak gdy dorosły i nie ułożyły sobie życia, to już im nie pasuje, że młodsze spotykają się z ich rówieśnikami.

Rynek jak każdy inny.

#redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #mgtow #blackpill
Reiden - Kobiety starsze oburzają się, że mężczyźni w ich wieku wolą młodsze. Ale tak...

źródło: 32LZJAQRELVJMMK6BT2D4QJL3Y

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • 0
większość kolesi po 30stce wygląda jak typowi tatuśkowie zmęczeni życiem, bez zasobów i bez perspektyw.


@PoznanskaSzneka: to jest już Twój i ich problem. Twój, że trafiasz na takich nieatrakcyjnych gości. Ich - że nie dbają o siebie i stali się przedwcześnie starymi dziadami. Ale kochana, ja nie o takich mówię. Sam dbam o siebie, mam i six pack i kasę (mimo, że nie mam jeszcze 30 lat) - o takich mężczyznach
  • Odpowiedz
@Reiden kobiety nie są z Leonardo dicaprio bo jest stary tylko dlatego za ma pieniądze i sławę , może kogoś wypromować i zasponsorować , przeciętny miras NIE
  • Odpowiedz
@Reiden stary facet nikomu nie imponuje ciałem bo młodsi mają lepsze , starszy facet jedyne czym może zaimponować to samodzielnością majątkiem i stabilnością której ty nie masz
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88:

kobiety nie są z Leonardo dicaprio bo jest stary tylko dlatego za ma pieniądze i sławę , może kogoś wypromować i zasponsorować , przeciętny miras NIE


są z nim bo:

ma kasę
ma status
wygląda dobrze (dobrze się starzeje, szczególnie twarz - co prawda nie dba o sylwetkę, ale mu to wystarcza).

I to jest chyba jasne.

Ale Ty piszesz, że po 30 same dziady i starcze ciało. No to
Reiden - @Linnior88: 
 kobiety nie są z Leonardo dicaprio bo jest stary tylko dlatego...

źródło: b8a2c05f21b54642be8783d3ee73129d_1707117628~tplv-photomode-zoomcover_720_720

Pobierz
  • Odpowiedz
@PoznanskaSzneka: Po pierwsze: porozmawiamy za 10 lat. Po drugie: to nie o nas chodzi, tylko o tych chadów, Oskarków i high trier normików, którzy zamiast przetyranej życiem babci po 30, biorą sobie młodsze. I o to kobiety mają ból dupy. Skąd w ogóle tak karkołomny pomysł, że facet, który nie ma powodzenia wśród babcinych rówieśniczek miałby nagle mieć powodzenie u licealistek i studentek? xD Tylko kobieta może wpaść na pomysł, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: błędnie zakładasz że za każdym nickiem na tym portalu kryje się jakiś przegryw z krzywym ryjem, bez kasy. Ja z powodzeniem problemu nie mam i nigdy nie miałem (do ilu gościu laski same podchodzą na ulicy? Myślę, że to jest promil).

A takie posty dodaję i będę co jakiś czas dodawał, żeby przypomnieć niektórym jak działa ten rynek.
  • Odpowiedz
@elena-mary: Mordko, w liceum patrzyłem jak cielę na malowane wrota, gdy po najpopularniejsze laski przyjeżdżali samochodami starsi, stereotypowi badboye. Cierpliwie czekałem i ciężko nad sobą pracowałem żeby dziś dwadzieścia lat młodsze ode mnie siksy same mnie podrywały. Nastąpiło odwrocenie tabeli. Tak, mam piękne, niesamowicie ogarnięte trzydziestoparolatki w moich kręgach, które wciąż są bardzo atrakcyjne, ale to promil babskiej populacji. Te kobiety mają dyscyplinę sportową i paszczową o jakiej ja mogę pomarzyć,
  • Odpowiedz
  • 0
@PoznanskaSzneka:

no moim problemem to nie jest. Pomijam już fakt, że #!$%@? farmazony od góry do dołu. Takich kolesi jest mało, ty też do takich nie należysz, po mimo tego co tutaj piszesz.


Boli cie dupsko nieziemsko, no ale to finalnie do mnie podchodzą dziewczyny regularnie w miejscach publicznych. Podejrzewam że ty nawet jako kobieta nie miałaś z tym doświadczenia, a w końcu do kobiet mężczyźni podchodzą częściej. Życzę więc szczęśliwego
  • Odpowiedz