Wpis z mikrobloga

Kobiety starsze oburzają się, że mężczyźni w ich wieku wolą młodsze. Ale tak naprawdę, to atrakcyjność albo jest, albo jej nie ma. Można tutaj jedynie mieć pretensje do biologii. Jeśli 18 latkę pociąga 30 latek i czuje do niego miętę, to tak naprawdę jaki jest problem?

Często pociąg fizyczny i atrakcyjność robią swoje i wiek idzie na dalszy plan. Dwie osoby widzą się, oceniają pod względem fizycznym i z dwóch stron czują do siebie miętę - więc po prostu się spotykają, ten wiek to sprawa drugorzędna w tym momencie. Jednak starsze kobiety mają o to właśnie problem, o tę biologię. Stąd wymyślanie pojęć typu grooming, żeby narzucić społeczną narrację, że relacja z dużo młodszą jest czymś złym. Wszystko po to, żeby młodsze nie zabierały zasobów w postaci mężczyzn w wieku tych starszych kobiet.

Czyli gdy one były młode - to tak, wybierały starszych mężczyzn i to było ok. Jednak gdy dorosły i nie ułożyły sobie życia, to już im nie pasuje, że młodsze spotykają się z ich rówieśnikami.

Rynek jak każdy inny.

#redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #mgtow #blackpill
Reiden - Kobiety starsze oburzają się, że mężczyźni w ich wieku wolą młodsze. Ale tak...

źródło: 32LZJAQRELVJMMK6BT2D4QJL3Y

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
Ociekają wręcz stereotypową kobiecością. Coś, o czym (wybacz, sądzę po Twoim komentarzu, więc mogę się mylić) wiesz bardzo mało.


@Rebbe_Kcewasch_Hajs: jak do tego doszedłeś? na jakiej podstawie wnioskujesz, że brakuje mi kobiecości? :D
jak się ma 2 dzieci też można być kobiecą :D
  • Odpowiedz
@elena-mary: Dzieci nie mają nic do rzeczy. :⁠-⁠)
Za to feminizm nawet w stężeniach homeopatycznych strasznie źle mi robi. Ledwo gdzieś się przebije ten smród i mnie mdli, mówię Ci tragedia. Jakbym mijał się na ulicy z jakąś boginią, zaczynam mimowolnie szczerzyć do niej kły, a ta ni z gruchy, nie z pietruchy podnosi kieckę i szczuje moje oczy pętkiem żurkowej w akompaniamencie dwóch na twardo przebijających z gęstej szczeciny. Idę
  • Odpowiedz
@Reiden: mam nadzieję, że ostrzegasz te laski które zagadują jakim jesteś zadufanym bubkiem :-D robisz dokładnie to samo co te domniemane kobiety - wypowiadasz się za wszystkie sam będąc facetem i to z taką pogardą że nie ma czego zazdrościć. Poza kilkoma wyjątkami o jakich pisałam (laski z rozbitych, patologicznych rodzin - co za przypadek) ani ja ani większość moich koleżanek w wieku 20 lat nie oglądała się za 30-40latkami nawet
  • Odpowiedz
@Linnior88: zdradzę ci sekret jesteś stara i nikt cię nie chce i wylewasz tu swoją frustrację. To NORMALNE że faceci wolą 20 łatkę niż 30 łatkę tak samo jak normalne jest że auto z salonu jest lepsze niż gruz z 500 tys przebiegu który zaraz się rozpadnie. Natura
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: ale twoje narcystyczne brednie nikogo nie obchodzą , to że kogoś obrazisz nie sprawi że twoje marne smutne życie się poprawi i nie projektuj tego że nikt cię nie chce na kogoś , ja mam sasiada 35 lat i jest z 40 latka , ciotka 50 lat jej facet 44 , żyjesz w odklejeniu że starych nikt nie chce , ba nawet niektórzy biorą sobie sporo starsze kobiety choć to
  • Odpowiedz
@Linnior88: Dowód anegdotyczny to nie jest dowód. Dwa: piec lat w te czy inna stronę nie robi strasznej różnicy bo jest to sama generacja, wychowana w podobny sposób w podobnych warunkach.
Możez zaklinać rzeczywistość, ale w babskiej populacji jest spory odsetek młodszych dziewczyn, dla których atrakcyjniejsi są starsi mężczyźni. Imponuje im doświadczenie życiowe, pozycja społeczna, dyscyplina i tak, niestety kasa. Nie, Areczek Pasibrzuch mimo tych cech ma nadal słabe szanse. Mężczyzn
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: no ja bym nie powiedziala że faceci nie patrzą na kasę , mnie byly zostawił dla dużo brzydszej ale kasiastej z domu
Laska będąc 2 lata młodsza ode mnie wyglądała na 15 lat starsza więc twoje teorie są guzik warte
  • Odpowiedz
@Linnior88: Świat jest skomplikowany, ale jest w nim wiele powtarzających się schematów. Młode dziewczyny i starsi mężczyźni mają jakieś uzasadnienie biologiczne, w drugą stronę niestety nie. Brutalnie rzecz biorąc, starszy zadbany mężczyzna może dać finansowe bezpieczeństwo, stabilizację i doświadczenie i wciąż niezłej jakości spermę. Starsze kobiety nie dadzą już piękna, często mają zryty beret przez poprzednie związki (a my lubimy święty spokój) i jajeczka też są już na ukończeniu lub się
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: "my lubimy my chcemy ' who cares, czasy się zmieniły i nikt nie chce słuchać co jakąś stary cap z przekonaniami mizogina sobie chce
Nigdy bym nie była ze starszym facetem który mówi o mnie jak o zabawce , wolałabym rowiesnika w takim przypadku
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: ps nie wiem w jakim ty świecie zyjesz nie wielu facetów ma środki na utrzymanie młodszej laski i dzieci , najczęściej kończy się tak ze ma się starego mizogina do obsługi a zarabiać nadal trzeba bo go na nic nie stać
  • Odpowiedz
@Linnior88: Tak, jako mężczyzna mam takie samo prawo mieć preferencje jak ty. Nie jestem świętym Mikołajem. Chętnie spełniam wszelkie babskie potrzeby, ale tylko wtedy gdy moje są tak samo chętnie zaspokajane. A wielkich oczekiwań nie mam.
Na inwektywy i epitety nie chce mi się reagować, ale chyba rozumiem dlaczego, ten facet od ciebie zwiał. Tak czy siak, szczęścia w życiu życzę i zapraszam na #czarnolisto
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: no ale gdzie ta wścieklizna, chyba każda laska w komentarzach napisała że jej i jej koleżanek ani w wieku 20 lat ani później nie interesowali starsi o 10-20 lat faceci i tyle. Rwij te młodsze i tyle jak Ci tak pasuje (preferencje są różne), a sam nakręcasz gównoburze. Zresztą w życiu od razu komuś nie zaglądasz do dowodu osobistego, więc chyba szukasz tylko na tinderze, ustaw widełki i szukaj.
  • Odpowiedz
@Erikaa: 1. To Ty robisz gównoburzę, bo sprawa była między mną a Linnior88. Kto Cię prosił o "wcinę"? Nie ja, i nie Linnior88. Temat jest między nami zamknięty. Ja wysłałem ja na czarno, a ona nie robiła followupu żadnego. Po czym zjawiasz się Ty, kręcisz małysza i zarzucasz mnie robienie gównoburzy.
2. O tu jest mizoandryczna wścieklizna: "stary cap", "stary mizogin" i tym podobne. Ja w rozmowie z nia i do
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs
1. to jest większy wątek w którym się wypowiada więcej osób a nie wasza rozmowa na PW.
3. Nie używam tindera ale ktoś ktoś kto tak skrupulatnie pilnuje wieku to chyba musi, bo w życiu realnym ludzie wyglądają bardzo różnie i można się o ładnych kilka lat pomylić, wpierw widzisz osobę a o wieku czasem dowiadujesz się sporo później, ja często zawyżam facetom wiek a mi zaniżają i nikt od tego
  • Odpowiedz
1. Próbujesz odgrzać dramę, której nigdy nie było. Każdy swoje poglądy przedstawił, niech osoby postronne same sobie wyrobią zdanie. Nie pasuje Ci mój punkt widzenia - luz. Wisi mi to niskim kalafiorem, ale nie próbuj marginalizować mojego zdania sprowadzając go do jakiegoś pieniactwa. To Linnior88 gdy skończyły się argumenty to zaczeła sypać inwektywami. Nie ja.
3. Nie sprawdzam nikomu metryk, skąd ten pomysł? To Wy kobiety fetyszyzujecie wiek. "Kobiet się nie pyta
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: nie odgrzewam dramy, zwyczajnie wcześniej i później brałam udział w dyskusji - z mojej strony również kulturalnej jakbyś nie zauważył. Nie znamy się i Twoje zdanie ma kompletne nic do mojego życia, ale jako facet sensowniej jakbyś wypowiadał się co myślą faceci - to spoko, ale co myślą kobiety - już mniej, i ja tylko to napisałam o kilku przykładach co myślą kobiety. I nie kręcę dramy tylko ja prostuję,
  • Odpowiedz