Wpis z mikrobloga

Kobiety starsze oburzają się, że mężczyźni w ich wieku wolą młodsze. Ale tak naprawdę, to atrakcyjność albo jest, albo jej nie ma. Można tutaj jedynie mieć pretensje do biologii. Jeśli 18 latkę pociąga 30 latek i czuje do niego miętę, to tak naprawdę jaki jest problem?

Często pociąg fizyczny i atrakcyjność robią swoje i wiek idzie na dalszy plan. Dwie osoby widzą się, oceniają pod względem fizycznym i z dwóch stron czują do siebie miętę - więc po prostu się spotykają, ten wiek to sprawa drugorzędna w tym momencie. Jednak starsze kobiety mają o to właśnie problem, o tę biologię. Stąd wymyślanie pojęć typu grooming, żeby narzucić społeczną narrację, że relacja z dużo młodszą jest czymś złym. Wszystko po to, żeby młodsze nie zabierały zasobów w postaci mężczyzn w wieku tych starszych kobiet.

Czyli gdy one były młode - to tak, wybierały starszych mężczyzn i to było ok. Jednak gdy dorosły i nie ułożyły sobie życia, to już im nie pasuje, że młodsze spotykają się z ich rówieśnikami.

Rynek jak każdy inny.

#redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #mgtow #blackpill
Reiden - Kobiety starsze oburzają się, że mężczyźni w ich wieku wolą młodsze. Ale tak...

źródło: 32LZJAQRELVJMMK6BT2D4QJL3Y

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Erikaa: Kończę temat, bo się wyczerpał, swoje powiedziałem, zdania nie zmienie.
Nie mam zamiaru prosić o pozwolenie na wypowiadanie swoich osądów. Miałem to szczęście, albo nieszczęście być mimowolnym świadkiem wielu babskich rozmów w swoim życiu. Shit jaki leci z Waszych ust nie przeszedłby przez usta Waszym ojcom, chłopakom, mężom mówiącym o Was. Coś takiego jak lojalność, szacunek i respekt w babskim świecie chyba faktycznie nie istnieje. Nikt nie będzie mi
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs:
1.ciężko się rozmawia z kimś kto w ogóle nie czyta ze zrozumieniem, i piszesz do mnie jako "do wszystkich kobiet". Nigdzie nie napisałam, że masz zmienić zdanie czy cokolwiek w tym stylu. Wyraziłam opinię do Twoich przemyśleń, że kobiety wolą starszych - w swoim otoczeniu tego nie zaobserwowałam OD STRONY KOBIET i tyle. I sama z dziesięć razy zaznaczyłam, że są różne preferencje i każdy ma swoje, a nie
  • Odpowiedz
1. Weszłaś w dyskurs ze mną. Odpowiadasz z @ wołając mnie i tylko mnie. To do kogo mam kierować swoją odpowiedź? Kontrujesz mnie, a ja mam swoją odpowiedź kierować "na puszczę", nie wiem, ignorować Ciebie i odpowiadać gdzies "w eter"?
No i super. Ja już powiedziałem, że dowód anegdotyczny to żaden dowód. Ja wiem, jak działa "różowa logika". Jeśli ja powiem, że kobiety mają okres raz w miesiącu, na co zjawia się
  • Odpowiedz
@Rebbe_Kcewasch_Hajs: dzieki za długi opis nie odpowiadający na moje pytanie.

zdradzę ci sekret jesteś stara i nikt cię nie chce i wylewasz tu swoją frustrację. To NORMALNE że faceci wolą 20 łatkę niż 30 łatkę tak samo jak normalne jest że auto z salonu jest lepsze niż gruz z 500 tys przebiegu który zaraz się rozpadnie. Natura


@typowyWykopekMizogin: chcieć to sobie można wiele
  • Odpowiedz
@elena-mary:

trochę smutne podejście. Ignorując charakter a skupiając się tylko na wyglądzie masz spore szase na zostanie pogardzanym bankomatem. Zostaniesz wykorzystany i wypluty.


Kochana, nie martw się o mnie, ogarniam temat. Kobiety dawały mi najlepsze lekcje życia i to bez znieczulenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja obecna piękność ma trzy fakultety, otwarty przewód doktorski i jest sportowcem. Zdyscyplinowana, delikatna i skromna. Ach i zawsze to ona
  • Odpowiedz