Wpis z mikrobloga

Przereklamowany jest sex jak się nie ma normalnego życia. Poruchałem borderke alternatywke i co ma niby to takiego zmienić w dłuższej perspektywie i tak trzeba w życiu walczyć i cierpieć, kilka sekund orgazmu nic nie zmieni. To już sto razy bardziej wolałbym mieć gwarantowany dobry wynik z jutrzejszej maturki niż ten seks. Dlatego zazdroszczę wszystkim lekarzom, programistom i tego typu ludziom na tagu bo chociaż nie muszą się martwić o pieniądze. Widziałem nie raz w wojewódzkim bezdomne grupy gdzie były też kobiety, pewnie się ruchały jak króliki z kolegami bezdomnymi i co, jest tu co zazdrościć? Wolałbym być truecelem mieszkającym u rodziców i zarabiać 20 000 zł miesięcznie - wtedy nigdy nie groziłaby mi bezdomność i miałbym kasę na każdą zachciankę więc by się przewegetowało do śmierci.

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill #programista15k #pracait
  • 18
  • Odpowiedz
@starykutzz: ruchanie jest fajne jak nie jest Twoim życiowym celem, jeżeli coś tam sobie ruchasz czasu do czasu czy w stałym związku i nie robisz z tego filozofii życia to spoko.

Jeżeli natomiast ruchanie to jest jedyna wartość dla Ciebie, całe życie dążysz do tego i wręcz masz poczucie że to jest jedyną zerzecz jaka Cie wyzwoli, to się #!$%@? zdziwisz...
  • Odpowiedz
  • 0
@Felixu: akurat z borderką to jest lvl easy, można powiedzieć że to ona mnie wyruchała, a nie na odwrót. Co mi niby po tym, kontaktu już z nią nie mam a i tak rzeczywistość wróciła i muszę teraz się stresować napisaniem matur na okolice 90-100%, później jakaś praca i nauka i ciągły stres, przemęczenie, mroczne myśli... Przecież ten seks jest nieistotny zupełnie patrząc na całość tego co mnie czeka
  • Odpowiedz
@starykutzz: który zaruchal 1 raz za kase na 20 lvlu, w liceum to ja pierwszy raz trzymałem za rękę dłużej niż 10 sekund loszke, gdy były próby poloneza na studniówkę, na której byłem jedyny bez pary na 2 klasy na sali
  • Odpowiedz
  • 0
@Eugeniusz_Zua: jedna borderka poznana online z historią pobytu w psychiatryku. Teraz za to się stresuję żeby w kołchozie nie skończyć jako niewolnik na 40 lat. Wolałbym dużo bardziej porządną karierę z zarobkami na poziomie niż kilka sekund orgazmu w borderce 5/10 z wyglądu.
  • Odpowiedz
@starykutzz: widzisz za to dla innych (na przyklad dla mnie) łatwiej jest zrobic kariere w IT niz zaliczyc mlode borderke bez zobowiązań. Każdy ma inne problemy, najlepiej to po prostu byc Oskim z bogatego domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Eugeniusz_Zua: no to sobie zapłać 300 zł i będziesz mial to samo co ja miałem. To że się jedna w życiu napatoczyła to nie znaczy że będzie więcej. Tymczasem tag i całe incelios mnie wyśmiewa i szykanuje bo miałem farta że się znalazła taka borderka jakby to miało oznaczać że już zawsze się znajdzie.
  • Odpowiedz