Wpis z mikrobloga

Zostawcie plusa aby ankieta mogła trafić do szerszej liczby odbiorców. Wyniki mogą być ciekawe

#samochody #motoryzacja #pytanie #niebieskiepaski

Ile miesięcznych wypłat kosztuje wasze auto?

  • 1 - 3 msc 40.0% (1843)
  • 4 - 6 msc 23.7% (1094)
  • 7 - 9 msc 11.6% (537)
  • 10 - 12 msc 9.6% (443)
  • 13 - 15 msc 3.2% (148)
  • 16 - 18 msc 1.5% (70)
  • 19 - 25 msc 2.0% (90)
  • 25 - 30 msc 1.2% (54)
  • > 31 msc 7.2% (334)

Oddanych głosów: 4613

  • 88
  • Odpowiedz
@kubekdudek szczerze to uważam, że inwestycja więcej niż 3-4 wypłat w coś co z roku na rok spada na wartości i porzebuje jakiegoś ciągłego wkładu finansowego mija się z celem.
No chyba że w końcu udałoby się wejść na leasing ale na razie to mrożonki.
  • Odpowiedz
@kubekdudek szczerze to uważam, że inwestycja więcej niż 3-4 wypłat w coś co z roku na rok spada na wartości i porzebuje jakiegoś ciągłego wkładu finansowego mija się z celem.

No chyba że w końcu udałoby się wejść na leasing ale na razie to mrożonki.


@Czeski_Pablo: Nie masz racji. Kupiłem nowe auto za 110 000 zł. Po roku przy zakupie AC ubezpieczyciel wycenił mi aktualną wartość na 108 000 zł. Jedyny
  • Odpowiedz
@Piotrek6312 to okej ostatnie lata się przyfarcilo bo skumulowała się dwucyfrowa iniflacja i tylko dlatego tak wyszło. Liczę tylko, że w najbliższej przyszłości nie będzie takich kwiatków w gospodarce...
  • Odpowiedz
@kubekdudek: trochę niedoprecyzowane pytanie. Chodzi o pensję w momencie zakupu czy obecną? Chodzi o cenę auta w momencie zakupu czy wartość obecną? Ja bym zrobił od nowa ankietę bo obecne wyniki z tego względu gówno mówią.
  • Odpowiedz
wniosek z tego sondażu jest taki że albo ankietowani dużo zarabiają albo jeżdżą szrotami


@e3b0c: Na wykopie wszystko jest mozliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bogacka elita, ale drozsze wybory to rozrzutnosc i idiotyzm xD
  • Odpowiedz