Wpis z mikrobloga

to jest jakieś wsparcie dla studentek w czasie studiów, a najprawdopodobniej zwykły scam żeby firma zarobiła na gownoeventach


@conamirko: Tak, tak SCAM. Intel to z pewnością scam które chce zarobić na gównoeventach jak to mówisz xD
Jeszcze kilka międzynarodowych korpo robi jakieś programy dla kobiet no i masz rację z pewnością to są SCAMY XD
  • Odpowiedz
@conamirko: Synek też mam kilkanaście lat doświadczenia i w firmach potrafi się odk@wiać siłowe zastępowanie facetów babami i g@wno kogo obchodzi że nie dowożą ma być doktryna wykonana.
  • Odpowiedz
Kobieta idzie na studia, dostaje zaliczenie za byle gówno bo nie ma kobiet na studiach, a pan profesor lubi sobie popatrzeć na twarz przypominającą kobietę.


@szynszyla2018 Zobacz a ty narzekasz że się trzeba uczyć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
siłowe w sensie że scrum masterki wywlekają developerów na korytarze gdzie są pałowani przez babki z hrów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@conamirko: oglądałaś "Seksmisję"? "Idiokracja" to już fakty.
  • Odpowiedz
@navaare: wiek emerytalny nie jest równy i znaleźlibyśmy jeszcze kilka przykładów dyskryminacji mężczyzn ale jak się to ma do

w firmach potrafi się odk@wiać siłowe zastępowanie facetów babami


? XD
  • Odpowiedz
@p0melo: W mojej pierwszej pracy jako programista moją szefową była właśnie programistka z kilkuletnim doświadczeniem. Po pół roku już nie miałem co do niej chodzić po pomoc/pytania, bo już we wszystkim byłem lepszy, zawsze mnie odsyłała gdzieś indziej.

Mieliśmy przez kilka lat jedną jedyną programistkę zatrudnioną. Kolega programista zawalił wdrożenie (dużo błędów i musiał co chwilę poprawiać, aż klient pisał, że ma zostać odsunięty od projektu), przyjął to na klatę, po
  • Odpowiedz
no dobra, ale tak szczerze - jak kogoś może nie być stać żeby wejść do IT? xD


@conamirko: Może chodzi o studia, trzeba mieć kasę na studiowanie. Niby studia darmowe, ale trzeba gdzieś mieszkać, coś jeść. Często studia daleko od domu więc trzeba wynająć w studenckim mieście.
  • Odpowiedz