Wpis z mikrobloga

#homeoffice i pewnie też #programista15k
TLDR: biurko elektryczne - jaki rozmiar, firmy, bajery?

Siedzę teraz na ikeowym 120x70 z korbką do zmiany wysokości i chciałbym się przerzucić na większego full elektryka.
Reklam widziałem w #!$%@? i wszystko wygląda podobnie, więc pytanie do mirków na co zwracać uwagę?
Pojedynczy/podwójny silnik? jaki rozmiar na setup 2 monitory (34+24 cale), głośniki i klawiatura/laptop? Blat 18 vs 36 mm? Warto dobrać przejściówki, organizery itp?
  • 8
  • Odpowiedz
na co zwracać uwagę?


@l_Grela_l: Głównie to na powierzchnię samego blatu i na to, czy elektryczne biurko ma funkcję pamięci ustawienia danej wysokości. Oraz czy wtedy żeby np wrócić do pozycji nr 1, wystarczy raz kliknąć, czy też musisz cały czas przytrzymywać przycisk.
  • Odpowiedz
@l_Grela_l: jak masz miejsce to brałbym 160x80, ja też największą uwagę zwracam czy jest stabilne, czy blat się nie chwieje pod obciążeniem, pierdoły typu pamięć ustawień dla mnie bez znaczenia
mam jakieś z ikei, chyba idasen, i już działa kilka lat, stabilne, niby ten blat jest pusty w środku, ale daje rade, nie czuć tego
  • Odpowiedz
  • 0
@WpiszSwojLogin: max ile zmieszczę to 180x90 ale nie jestem pewien czy tyle potrzebuję - 160x80 brzmi jak spoko kompromis i spojrzę na tego idasena, dzięki

@Pasterz30 właśnie teraz sporo używam bo na siedząco i dwie wersje na stojąco - podłoga i walking pad który dodaje mi parę cm, więc macham tą korbką parę razy dziennie xD ale reszta porad się przyda, dzięki
  • Odpowiedz
na co zwracać uwagę?


@l_Grela_l: Biurka "siedź-stój" szukaj na markowym osprzęcie (np. Linak), z długą gwarancją (co najmniej 5-letnią, najlepiej D2D) i z serwisem pogwarancyjnym.
  • Odpowiedz