Wpis z mikrobloga


1.Czemu Robin zaraz po ślubie z Barneyem zaczęła jeździć po całym świecie, a wcześniej siedziała w NY?


2.Scena ze ślubu B+R trwała może z 20 s. i ograniczała się do tego, że Ted zauważył matkę. Dlatego trzeba było zrobić cały syfiasty sezon x godz. przed ślubem.


3.Barney przestał pracować z dnia na dzień jeżdżąc za Robin jak małolaty za Goulec Orkiestra?


4.Nie zobaczyliśmy nic z życia wspólnego Teda i matki. Cały sezon mógł o tym opowiadać i byłby dużo lepszy, postać matki przypadła mi bardzo do gustu.


5.Barney jako samotny ojciec, bo chyba tak trzeba to odbierać. PLEASE.


6.Dzieci Teda wyglądają na około 15 lat. Matka umarła gdy miały 9. Po 6 latach gdy Ted opowiada o śmierci matki wpadają w euforię i swatają go z Robin.


7.T+R no #!$%@? gorzej skończyć nie mogli. Nagle zawalona pracą Robin po życiu w samotności przez ok. 15 lat będzie z Tedem. Praca zejdzie na 2. plan.


8.Lily i jej praca w Rzymie. Czy po powrocie zaraz wzięła się za prokreację i postanowiła, że zostanie kurą domową?


Co tu dużo pisać, zawiodłem się na scenarzystach, pokazali, że ta prawdziwa miłość zawsze wygra, ale w taki sposób, że chce mi się płakać.


Tak jak wcześniej pisałem lepszym rozwiązaniem byłoby w 9. sezonie pokazanie wspólnego życia Teda z matką. Robin byłaby z Barneyem i wszystko by fajnie wyglądało i każdy byłby zadowolony :)


#seriale #himym #jakpoznalemwaszamatke #howimetyourmother
  • 15
@KurtMeyer: Koncepcja może i fajna, ale wykonanie tragiczne. Jedyną zaletą finału jest to, że już nie powstanie kolejny sezon :)

Chociaż ma być jakiś spin-off Jak poznałam waszego ojca, ale pożyjemy zobaczymy.

Bo awansowala? Norma w kazdym zawodzie.



Slub to slub, co tu drazyc. Nie chodzilo tu o samo wydarzenie ,tylko to co sie przed nim wydarzylo.



Pojechali sobie raz do Ameryki Poludniowej, nie nazwalbym tego jezdzeniem za kims.



Bo to serial i tym jak poznal matke, nie o tym jak z nia zyl.



Nie samotny, chyba nie zrozumiales co tam mowili. Przeciez spotykal sie z 31.



Dlaczego nie? Zycie, jak dzieci lubia ciotke
@rss:


Na ślubie B+R Ted dostrzega matkę, ale boi się do niej podejść. Żegna się z przyjaciółmi (miał lecieć do innego miasta, ale zapomniałem którego :D).


Następnego dnia w barze okazuje się, że Ted nigdzie jednak nie poleciał bo na stacji poznał matkę i się zakochał (jak to Ted).

Lily zachodzi w ciążę, informuje o tym przyjaciół. Chwilę później B+R informują, że się rozwodzą. Barney nie ma czasu na pracę bo
@jombsik: Ale to było zbyt cukierkowe zakończenie. Nie zawsze tak jest...

Poza tym matka to jedna z najfajniejszych postaci w tym serialu, a zaraz po tym jak ją poznaliśmy musiała zginąć. Była masa pseudo śmiesznych postaci jak Kapitan, a my po tym jak poznaliśmy Matkę, od razu musieliśmy się z nią rozstać.