Wpis z mikrobloga

#garmin #coros #bieganie #silownia

rozglądam się za zegarkiem do śledzenia biegania i ćwiczeń siłowych i kiedyś tam pływania, dobrze byłoby żeby soft działał z stravą (bo sobie przerzucam stamtąd do runalyze), budżet 1000, ale 500-700 też może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

myślałem nad garminem 55, ale nie ma on śledzenia ćwiczeń siłowych, coros 2, ale jest w maksymalnych widełkach cenowych, nie siedzę w temacie mocno więc się nie znam, proszę o propozycje
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@kapslusz: był ten forerunner 55 za 513 ale to wersja która nie ma połowy tego co szukam więc odpuściłem na ten moment

@fiberian_hufky76 w sumie chyba ok, i tak biegam z telefonem, więc ten brak aż tak nie przeszkadza, chyba że by to z 50-100zł więcej było to bym poszukał wersji z muzą
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@kapslusz: ogólnie z zegarka jestem zadowolony - łapie telefon bardzo dobrze, muza, płatności są, do wyboru treningu 1 proste kliknięcie fizycznym przyciskiem i możesz sobie tam listę zrobić które chcesz umieścić, spoko tarcze, szybko się ładuje i bateria trzyma OK jak na swój wiek - ale ten wiek też zegarek pokazuje, np scrollowanie menu nie jest płynne. Za 750zł myślę że nie ma co narzekać
  • Odpowiedz