Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie właśnie na urlopie w Turcji, w porównaniu z zeszłym rokiem (albo taka pora). Strasznie dużo ruskow (tak sądziłem).
Wczoraj były wybory "miss" i okazało się że wybrali do konkursu 3 ukrainki i 1 rosjanke.
Jak się człowiek zastanowił i dobrze przesłuchał przez kolejny dzień to okazuje się że jednak pełno ruskow i Ukraińców. Tylko różnicą taka że z Rosji przyjeżdżają całe rodzinki a z Ukrainy jedynie grupki 2-3 #witaminki albo mamusie z dziećmi. Facetów brak.
Takze babeczki na wakacje, a ty gnij w okopie albo w bloku nie mając pojęcia czy w ścianie nie wyląduje Ci jakiś iskander

#ukraina #rosja #wojnanaukrainie #wojna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@obieq: ale ja to potwierdzam całkowicie, co prawda byłem chyba rok temu albo 2 tak czy inaczej jak już wybuch konflikt i mnie to bawiło xD na oko ofc
25% ukry 20% russ 30% polack reszta Niemcy Anglicy i Turcy.
Tam masz szyldy nawet po angielsku niemiecku rusku i to standard
  • Odpowiedz
@kontrowersje: paszporty do sprawdzenia tylko na lotnisku bo dużo ludzi nimi macha ( ͡° ͜ʖ ͡°) w czarnogórze rok temu od groma Ukrainek z bombelkami i babciami + ruskich rodzin
  • Odpowiedz
  • 3
@kontrowersje: sam jesteś onuca chyba słychać jak ktoś mówi djakuju a ktoś inny spasiba przy barze
@DawCioS szyldy po rusku od dawna tak jak i w Bułgarii bo od dawna to główna klientela
@Aleale2 to już prawie obca agentura
  • Odpowiedz
  • 0
@obieq: tylko wiesz że ukraincy tak samo mówią po rusku


@Stabilizator: w sumie racja więc tym bardziej pewnie jest ich więcej
@Zych0l no wieczorami robią jakieś.mini disco dla dzieci, albo występy albo wybory miss/mistera powiązane z jakimiś śmiesznymi zadaniami (bynajmniej nie chodzi o urodę). Raczej standard w hotelach
@pablum napisal typ z czerwoną gwiazdą i ruskim charmanderem w avatarze
  • Odpowiedz
@obieq: Ale tu nasrało onuc bajkopisarzy hahaha. Obieg to ty masz w gaciach. ciepło się zrobiło w majtach co?
Ha tfu! mela w ten ruski gadzinowy ryj
  • Odpowiedz
  • 0
@Stuba: chłopie piątek południe, do wieczora daleko żeby takie wysrywy pisać. Jak ktoś na ukrainskie witaminki coś pisze że chłopaki w kamaszach albo więzieni w swoim kraju to od razu ruski troll. Albo żeś jest cukoldem albo nie wiem, paleta barw 2 kolorowa?
  • Odpowiedz