Wpis z mikrobloga

  • 2
@peszek_leszek przyznaję się, że źle usłyszałem na żywo. Po ponownym odsłuchaniu jednak nic nie ma o Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gdzieś widziałem jedynie fragmenty wypowiedzi w których dziękowała Polakom za pomoc Ukrainie. Nawet z Przyłu czy z Ohmanem nagrała piosenki. No ale za ten incydent z banderą ma u mnie spory minus.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Polacy po prostu nie mają godności i dumy narodowej. Smutna to prawda ale prawda. I co dziwniejsze u nas jest odwrotnie, niż na zachodzie - tam elita autentycznie jest dumna ze swojego dziedzictwa (długi i szeroki temat. Niektórzy próbują to kamuflować ale zawsze w końcu wychodzi jakiś polityk w stylu Ruttego czy wcześniej Chiraca i Kohla i chlapnie mu się za dużo podczas wywiadu - ale wtedy widać co naprawdę
  • Odpowiedz
przyznaję się, że źle usłyszałem na żywo. Po ponownym odsłuchaniu jednak nic nie ma o Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gdzieś widziałem jedynie fragmenty wypowiedzi w których dziękowała Polakom za pomoc Ukrainie.


@Tratak: Ale co ci tak zależy na tym, żeby ktoś wspomniał o Polsce, że zwracasz na to jakąś szczególną uwagę i odsł#!$%@? ponownie nagranie albo szukasz jakichś wypowiedzi? Masz nieprzyjemny dysonans poznawczy po akcji z
  • Odpowiedz