Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@HADESP2K @Anomalocaracid

Dzieki. Mam pewne problemy z sercem i cisnieniem (niezdiagnozowane) a te debile z nfz na sor dawali mi hydroksyzyne i bylo lepiej, gdzie to #!$%@? nie jest lek na serce.
Nie wierzcie lekarzom, trzeba na wlasna reke sie auto diagnozować
  • Odpowiedz
@Milo900 cóż o dobrego lekarza to ciężko zwłaszcza za darmo-tzn z podatków -hydro może psychiczne jakoś uspokoić przy problemach z sercem ale no nie leczy,auto diagnoza to do dupy opcja, łatwo się pomylić,bądź co bądź lekarze skończyli medycynę a że mają wyrąbane na pacjentów to druga para kaloszy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@HADESP2K
Jednego dnia mam wrazenie ze mam tętniaka glowy, bo mnie tak dziwnie boli glowa ze to nie ten.

Robili tk glowy na sor wszysko cacy. Krew mialem pobierana z 7 razy w ciagu ostatnich 2 miesiecy. Wyniki super ... Ale to tylko liczby
Mialem echo serca, holter serca 3 dniowy i niby wszystko ok, zadnej arytmii.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@HADESP2K najlepiej sie czuje na sor, w poblizu szpitala albo w poz, serio ja bym mogl zamieszkac w szpitalu przez najblizszy rok. Moga mnie kroić, ciąć, wstrzykiwać, czy pobierać co potrzebują.
  • Odpowiedz
@Milo900: Skoro wyniki krwi oraz serca są w normie,a jak jesteś w szpitalu to wszystko gra, to wygląda na nerwice i objawy somatyczne i tak nerwica potrafi tak fajnie sercem zagrać że nagle masz ciśnienie powyżej 150 i puls 130-140 oraz uczucie że zawał nadchodzi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@drakan8 ale sa tez inne badania serca przeciez jak koronarografia, biopsja, mam niecale 30 lat, wiec to raczej dziwne ze w tym wieku by mnie coś bralo.

Co do cisnienia to czytalem ze jak jest wysokie i dochodzi do 170-180 to grozic to moze udarem lub zawalem.

Dzieki za odzew generalnie, staram sie na chlodno patrzec na moja sytuacje ale wiadomo ze nie jest to latwe.

Faktem jest to ze kardiolog
  • Odpowiedz
@Milo900: Zastanów się czy nie miałeś w przeszłości stresów, np. takich długo trwających w stylu toksyczna rodzina, praca, mobbing itp. Czy umiesz sobie radzić ze stresem i dbasz o higienę psychiczna? To naprawdę wygląda jak nerwica i somatyczne objawy. To dziadostwo potrafi nieźle powykręcać człowieka. Wiem że lekarz może się mylić itd. Ale z tego co piszesz byłeś u kilku , zrobiłeś badania, są ok. Pomogła ci hydroksyzyna. Gdyby przyczyna
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ilmari przerabialem to 5 lat temu podbna historie z takimi samymi objawami plus mialem psychoterapie (problemy z relacjami z rodzicami i ogolnie w zyciu). Mialem tez leki przypisane przez psychiatre ale teraz jest inaczej, objawy sa mocniejsze, wyrazniejsze, lek przed smiercia coraz wiekszy. Relacje z rodzicami i rodziną mam w porzadku. Nie mam stresow.finansowych.
Ale w zyciu ostatnie 2 lata tak, zaszly u mnie pewne duze zmiany zmiana pracy, bo pracuje
  • Odpowiedz
Ok, rozumiem. Zwracam Ci tylko uwagę na coś czego sam możesz nie dostrzegać a my tu jako osoby postronne widzimy. Tak jak pisałem powyżej są dla mnie widoczne pewne niespójności. Byłeś u kardiologa, gościa który poświęcił kawał życia na zgłębianie chorób serca. Nawet jeśli poszedłeś do najgorszego w mieście, to widział setki jak nie tysiące przypadków. Czytając w necie o chorobach jeszcze bardziej się nakręcasz. Piszesz o biopsjach, koronarografiach to zdaje się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ilmari hej dzieki za dobre słowo, tak staram sie w tej kwestii diagnozowac, dlatego jesli faktycznie mam cos nerwowego to chce jakby dosc mocno fizycznie wszystko sprawdzic co moge, zeby potem skupic sie na nerwicy

A i zeby nie bylo, nie robie komus na zlosc albo specjalnie ze sie tak nakrecam na te choroby :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Anomalocaracid

"śmierci był tętniak rozwarstwiający łuku aorty"

Mozliwe jest ze np. RTG klatki tego nie wykazalo, bo raczej echo serca powinno to wykryc?

Albo inaczej. TK serca (z kontrastem) wykryje wiekszosc zlych rzeczy z sercem czy juz trzeba lepiej mri robic?
  • Odpowiedz