Wpis z mikrobloga

No witam sportowe świry xD poszukuje używanej szosówki i nie potrafię ogarnąć co będzie w miare dobre. Znalazłem dwie fajne propozycje za 2 tys Krossa Vento 3.0 praktycznie dwuletni i jakąś niemiecką konstrukcje Stevens Vuelta na shimano 105 ogólnie osprzęt o wiele lepszy ale myk w tym, że nie mam pojęcia ile rower ma lat chłop co to sprzedaje niby zajmuje się tylko rowerami używanymi więc mogę uwierzyć, że nie byle gówno wziął ale jednak niewiadoma ¯\(ツ)/¯
Możecie polecić coś innego używanego co potrafi się zakręcić koło 2 tys i nada się na amatorskie starty w 1/4 i 1/8 IM. Co do mojego zaawansowania to leże w kwestii rowerowej, biegam, pływam, dźwigam a jesli chodzi o rower to 2 razy w roku na trekkingowym to moje doświadczenie xD
#rower #rowery #kolarstwo #triathlon
  • 7
  • Odpowiedz
@kamil-g: wrzuć linki będzie łatwiej :) Ogólnie stevens to dobra marka, raczej niepopularna u nas. Z używką zawsze jest tak że sam rocznik nie jeździ, trzeba sporo rzeczy sprawdzić żeby stwierdzić czy zakup ma sens, wszystko zależy od stanu.
  • Odpowiedz
Co do mojego zaawansowania to leże w kwestii rowerowej, biegam, pływam, dźwigam a jesli chodzi o rower to 2 razy w roku na trekkingowym to moje doświadczenie xD


@kamil-g: no to jakbyś mnie opisał więc coś ci opowiem. Rower w wydaniu sportowym mnie nie jara, więc moje "treningi" to nie treningi tylko czysta turystyka (bo za to lubię rowery)

Mój pierwszy start zaliczyłem właśnie na rowerze trekkingowym z którego zrzuciłem tylko cały zbędny balast i zgodnie z przypuszczeniami czas z samego roweru miałem bardzo słaby (gdzieś tak 80/100).
Na przyszły rok już byłem przygotowany, miałem szosówkę. Do treningu podszedłem podobnie jak rok wcześniej, może trochę więcej kilometrów pojeździłem (ale nadal turystycznie, nie sportowo). Na ile rower mi pomógł bardzo łatwo oszacować - czas z tego etapu miałem taki sam jak ubiegłoroczny ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat: Cenowo i wzrokowo fajne propozycje i nawet na wyciągnięcie ręki bo w robocie trochę jeżdżę po WLKP i budzet w pytke tylko już sam się gubie w tych rozmiarach ram. Po tabelkach widzę, że jestem na granicy rozmiarów tj. 178cm i nie wiem jaki rozmiar przy jakim rowerze. Widzę dużo długości ram w okolicach 58 cm gdzie według neta co czytam to w opór duży rozmiar xD Romet i
  • Odpowiedz