Wpis z mikrobloga

@SpoconyBambik co za skurvvysyństwo. Na wschodzie w ECF muszą być duże rynki z uwagi na fakt, że na zachodzie bardzo prawdopodobne jest OKC-MIN. Srebrny Adam już liczy pieniądz, który nie wpłynie jak na wschodzie byłoby BOS-IND. 3 z 4 ekip to byłyby małe rynki i oglądalność w dół.
  • Odpowiedz
@SpoconyBambik: ja pier@#$le wiedziałem, że j musisz być zje@#y skoro kibicujesz Philly, ale nie wiedziałem , że aż tak, żeby wierzyć w historie spiskowe w NBA, haha ( )

BTW. wole Knicksów w finale konferencji, bo są tak samo buńczyuczni, oni i ich fani jak Philly, Boston ich przemieli, tak jak przemieli każdego ze Zachodu, nikt i nic ich nie powstrzyma, tylko oni sami są w
  • Odpowiedz
@KW23: @SpoconyBambik nie było jakichś większych kontrowersji, po prostu NYK trafiły się 1. i 3. kwarta gdzie zagrali na absurdalnej skuteczności. Nie wiadomo co z OG, który zszedł w 3. kwarcie i nie wrócił oraz Brunsonem, który zszedł w 1. kwarcie, ale wrócił po przerwie i dograł. W przypadku kontuzji, któregoś z nich może jeszcze być ciekawie.
  • Odpowiedz
@DzdzystyDzejson: Ty dziadek serio łykasz, że ja wszystko piszę na serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spieszę z wyjaśnieniem: teorie o przejęciu ligi przez żymian napisałem dla beki. To, że z perspektywy finansowej opłaca się mieć jak najdłużej w grze LA i NY to fakt.
  • Odpowiedz
@Demon_Cleaner: od kiedy? Od wtedy, że to 10 aglomeracja w USA i w NBA - TV viewership również nie na przodzie. Też mi się wydawało, zwłaszcza, że uwielbiam Boston, że to bedzie big market, otóż nie. To, że mają z Lakers najwięcej tytułów nic nie znaczy.
  • Odpowiedz