Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siostra odstawiła mi tak #!$%@?ą akcje że teraz wstydzę się pojechać do miasta.

Od początku, lata temu nie miałem pracy i poszedłem zrywać maliny. Tam pewna młoda dziewczyna zaczęła mnie podrywać. Ogólnie z racji różnicy wieku potraktowałem to jako żart. Ale co jakiś czas widzę ją na mieście i czasem pogadamy, powiedzmy że traktują ją jak taką koleżankę którą widzę raz na jakiś czas.

Teraz historia właściwa, podczas długiego weekendu przyjechała do mnie siostra i pojechaliśmy razem zrobić zakupy na grilla. Podjeżdżamy pod sklep i mówię, o Klaudia. A siostra zaczęła drzeć ryja na cały regulator.

Klaudia i #!$%@? Klaudia i jeszcze raz Klaudia, ja już nie chcę o niej słyszeć, ciągle #!$%@? o jakiejś Klaudii, ty #!$%@? jesteś, znajdź sobie w końcu jakąś normalną dziewczynę... I ona taką wiązanką przez kilka minut.

3m dalej owa Klaudia pakowała razem chyba z chłopakiem swoje zakupy, tak się śpieszyli że nie odprowadzili wózka.

Od tego czasy już kilka razy słyszałem że jakiś gościu i jej bracia się o mnie wypytują. Na facebooku w propozycjach zaczęły mi się wyświetlać osoby z jej nazwiskiem. Siostra uważa że nic się nie stało i to moja wina, bo ciągle o jakiś dziewczynach gadam i całkowicie nie dociera do niej że o tej to akurat nigdy w życiu nie słyszała.

To jest małe miasteczko, boję się że wezmą mnie za jakiegoś zboka i mi #!$%@?ą. Ja nawet nie wiem jak się z tego gówna wytłumaczyć.

##!$%@? #zalesie #niewiemjaktootagowac ##!$%@? #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz