Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
I tak jak PatOlka źle zaczęła program, potem trochę poszła w górę (byłam w szoku, że Wykop tak szybko zmienił o niej zdanie) tak program skończyła żałośnie.
Dziewczyna jest turbo wredna i ma tak przerośnięte ego, że głowa mała. Przypominam akcje jak na początku jechała w kuchni Oskara za nic, miała jakieś dziwne akcje z Moto wtf, cisnęła tego Kacpra strasznie po czym nagle zmiana o 180 stopni nastawienia do niego i słodko-pierdząca para, potem wystartowała do Janka z wiekiem, że jest starsza i ma nie fikać (3 lata różnicy xD), faktycznie te docinki do Ady nie były przyjemne, tym bardziej, że dziewczyna się do niej normalnie odzywała, to jeszcze to jej męczenie dupy, że jej nie zależy na finale - nawet Judaszyca tyle razy tego tekstu nie powtórzyła! I jeszcze to podburzanie Agi - „tylko nie motywuj Natalii”. Osobiście bardzo się cieszę, że odpadła - nie będę widzieć jej su.kowatego wzroku i szydery. Dla mnie nie zasłużyła na miano AperOlki - zostanie PatOlką.

Co do reszty:
Bardzo chciałabym żeby wygrał Oskar z Emi ale czuję, że nie mają szans i zapewne polecą w kolejnym odcinku.
Aga z Jędrkiem - nic między nimi nie ma, ona się go wręcz brzydzi, nie czaje skąd mają taki pogłos wśród innych par i są uważani za wygranych…
Natala i Michał - też zero uczucia i ciepłe kapcie…
Więc: niech Ada z Bartkiem wygrają. Wiem, unpopular opinion ale uważam, że zrobili ten program (w szczególności Moto Moto no i sportowo wygrał chyba wszystkie konkurencje?) i pomimo wielu dram bardzo często miałam bekę z jego tekstów w szczególności na setkach. Uważam, że bez niego pogram byłby nudniejszy. Choć po programie powinien potruchtać na dobrą terapię. Ada z resztą też. Ament.
  • 8
  • Odpowiedz
@Aida_Birchwood: Do listy przewinień patOlki dodałbym jeszcze fałszywe oskarżenie Kacpra o to, że w nocy powiedział niby, aby wypier*alała, a nic nawet zbliżonego znaczeniem nie padło. Natomiast jeśli chodzi o to:

cisnęła tego Kacpra strasznie po czym nagle zmiana o 180 stopni nastawienia do niego i słodko-pierdząca para


Wydaje mi się, że ona tam weszła z nastawieniem, że ludzi poustawia i może nawet sobie kogoś znajdzie. Po czym okazało się,
  • Odpowiedz