Wpis z mikrobloga

Mirki grubasy
Jest na wykopie wyzwanie odchudzania do którego się spóźniłem niestety więc może ktoś byłby chętny dołączyć do nowego?
Czas do końca lipca
Od 2009 roku do 2022 uprawiałem ciągle sport, biegi ultra, biegałem naprawdę dużo (do 500km na miesiąc, co sobota 40+) później rower też aktywnie. Jakaś siłka itp
Parę razy miałem kontuzje więc nabierałem wagę - gdy biegasz 120km tygodniowo to możesz jeść naprawdę dużo i później ciężko zmienić przyzwyczajenia, ale nigdy nie miałem nadwagi. Wracałem po prostu do wagi startowej (u mnie 77 przy 189cm)
Teraz niestety mam nadwagę bo mam okolo 95/96kg a chciałbym zejść na 80 docelowo a do końca lipca na 85.

Ciężko samemu jednak, wiem że muszę ale po prostu ciężko. Jest też ciężej niż te 10 lat temu bo 45 lat na karku już robi swoje.

Jakby ktoś chciał dołączyć i np zadeklarować się ile chce schudnąć, można dać jakiś warunek typu każde kilo brakujące to 10-50 zł na jakiś charytatywny cel to byłoby super

Nie mam nazwy na wyzwanie, ale coś można wymyslic
I tak wiem ze jestem leniwa buła
#odchudzanie #chudnijzwykopem #grubasy
  • 35
  • Odpowiedz
Obojętnie kiedy zaczniemy, ale pewnie im szybciej tym lepiej. Ja ponad dwa miesiące temu wziąłem sobie dietę pudełkową i zjechałem w ciągu miesiąca z 100 na 96. No ale potem stwierdziłem, że teoche mnie na to nie stać, zaczęła się majówka i podeszło do 98.
  • Odpowiedz
@tpleszczu @majk3l @AnonimoweLwiatko @Kurvinox_domino @Dawidu23 @gradekmi panowie waga mi się popsuła, dziś kupię nową.
Jeśli nadal chcecie startować to od poniedziałku.
Ważenie myślę wystarczy raz na tydzień tak samo obwód.
Proszę dane w poniedziałek z rana, te co pisałem wyżej i zrobię ładnego excela.
Przypominam - waga startowa. Wzrost, wiek. Waga docelowa na koniec lipca i września. Obwód bezbona.

Jak ktoś chce się zobowiązać to będzie miło ale bez musu - za
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: Ja dołączam, bebzona nigdy nie mierzę i tak jak z wagą, z tym też różnie jest. Biorę średnią wagę z tygodnia od tego poniedziałku do przyszłego, ustalam ile chce do 1 września. Za każdy kg więcej wpłacam 25 zł na fundacje charytatywną wykopowego wyboru. Jak założysz wątek, excelka czy coś, daj znać. Podeśle ci dane. Od poniedziałku.
  • Odpowiedz