Wpis z mikrobloga

Mirki grubasy
Jest na wykopie wyzwanie odchudzania do którego się spóźniłem niestety więc może ktoś byłby chętny dołączyć do nowego?
Czas do końca lipca
Od 2009 roku do 2022 uprawiałem ciągle sport, biegi ultra, biegałem naprawdę dużo (do 500km na miesiąc, co sobota 40+) później rower też aktywnie. Jakaś siłka itp
Parę razy miałem kontuzje więc nabierałem wagę - gdy biegasz 120km tygodniowo to możesz jeść naprawdę dużo i później ciężko zmienić przyzwyczajenia, ale nigdy nie miałem nadwagi. Wracałem po prostu do wagi startowej (u mnie 77 przy 189cm)
Teraz niestety mam nadwagę bo mam okolo 95/96kg a chciałbym zejść na 80 docelowo a do końca lipca na 85.

Ciężko samemu jednak, wiem że muszę ale po prostu ciężko. Jest też ciężej niż te 10 lat temu bo 45 lat na karku już robi swoje.

Jakby ktoś chciał dołączyć i np zadeklarować się ile chce schudnąć, można dać jakiś warunek typu każde kilo brakujące to 10-50 zł na jakiś charytatywny cel to byłoby super

Nie mam nazwy na wyzwanie, ale coś można wymyslic
I tak wiem ze jestem leniwa buła
#odchudzanie #chudnijzwykopem #grubasy
  • 35
  • Odpowiedz
Warto ważyć się z rana, zawsze tego samego dnia. Jeżeli nikt nigdy nie używał to polecam jakaś aplikację do liczenia kalorii. Ja używam fitatu. Dość szybko można się dowiedzieć o zawartości kaloryczne różnych dań.
  • Odpowiedz
@Kurvinox_domino: no to niech będzie "grube wyzwanie"/"tłusty zakład"

whatever xD

ja chcę zrzucić trochę sadła i bardzo podoba mi się ten pomysł, nazwa to kwestia wtórna
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: Siema: oto dane do konkurencji: wiek: 36, waga 102.1, wzrost 1,87m obwód bebzuna 110cm, cel na koniec lipca to 94 kg, na koniec września 88kg

deklaracja wszem i wobec: za każdy kilogram nad program wpłacam 100 zł na fundacje charytatywną
  • Odpowiedz
wiek 37, waga 89, wzrost 178, cel na koniec lipca: 80, na koniec września 74. Za każdy kg nad program wpłacam 100 na fundację charytatywną
  • Odpowiedz