Wpis z mikrobloga

- Prezydent Francji chce wysyłać legie cudzoziemską na Ukrainę.
- Premier Wielkiej Brytanii zezwala na gruzowanie kacapów Brytyjskim sprzętem na terytorium okupowanej Ukrainy
- ruski agent pod przykrywką sędziego uciekł na Białoruś (to w zasadzie dobra informacja, agent który się ujawnił już nie może być agentem. Tym sppsobem inni podobni do niego będą mieli trudniej i może zrobią jakieś czystki w wysoko postawionych urzędach)

Ale kacapy muszą być #!$%@? :D podwójnie musi boleć, świadomość, że tak na luzaku pogrywają sobie z nimi Francja i Wielka Brytania, a nie tak jakby można było się spodziewać kraje bałtyckie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja #bialorus #uk #francja
Ricochet - - Prezydent Francji chce wysyłać legie cudzoziemską na Ukrainę.
- Premier ...

źródło: temp_file7576723122917862261

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
agent który się ujawnił już nie może być agentem. Tym sppsobem inni podobni do niego będą mieli trudniej i może zrobią jakieś czystki w wysoko postawionych urzędach)


@Ricochet: XD
  • Odpowiedz
jak dupa się pali.


@matti-nn: @Jachnucy Ta dupa im się "pali" jakiś 20 raz, a to oni przeważają w tej wojnie. Nie ma się czym podniecać, to nie są gamechangery. Wiadomo, że każda pomoc się liczy, ale obawiam się, że Ukraina bez wsparcia z zachodu na pełnej k... czyt. tyle sprzętu ile potrzeba, nie wygra tej wojny.
A atomem będą zawsze straszyć, bo czym innym?
  • Odpowiedz
cos ruszylo w tym kierunku


@matti-nn: Oby. Faktycznie retoryka się trochę zmieniła w ostatnim czasie. Być może do rządzących w niektórych krajach dociera powaga sytuacji i konsekwencje wynikające z ewentualnego upadku Ukrainy.
  • Odpowiedz