Wpis z mikrobloga

@alkoholik000: lewaki to ludzie specjalnej troski. Nigdy w życiu nie martwiłem się o zgubienie nakrętki, ale miło, że wprowadzono coś, co pomoże w życiu tym nieporadnym i przestraszonym rzeczywistością ludziom. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze niech Unia nakaże przymocowanych na stałe sznurków do słuchawek bezprzewodowych, bo co najmniej jedna może wypaść z ucha i się zgubić.
  • Odpowiedz
od razu przypominają mi się reklamy telezakupów gdzie ludzie nie potrafią sobie poradzić z jakimś prostym problemem i muszą kupić reklamowany szajs
  • Odpowiedz
@gejfrut100: rozwiązywanie nieistniejących problemów oznacza brak wydajności i marnotrawienie zasobów. Ten pomysł, nie rozwiązujący zadnego rzeczywistego problemu kosztował obywateli Europy milliardy i wpłynął bezpośrednio na podniesienie kosztów produktów codziennej potrzeby.
Postrzeganie tego jako “he he to tylko przymocowana nakrętka” jest niesamowicie i wstydliwie wręcz ograniczonym poglądem.
  • Odpowiedz
@alkoholik000: Nie znam bardziej bezużytecznego polityka niż Wanda. Zawsze ma froncie, zawsze prowadzi dialog lub debatę poprzez ośmieszanie, szkoda że zazwyczaj siebie. Lista osiągnięć mizerna, nawet na wiki trzeba się postarać żeby coś uznać. Szkodnik na państwowym jakich mało, poglądy oczywiście wybitnie lewe i bezsensowne.
  • Odpowiedz