Wpis z mikrobloga

@fhgd: nie zysk tylko zmianę ceny akcji z uwzględnieniem dywidendy w danym okresie. Zysku nie ma, bo schizofrenik żadnych akcji nigdy nie kupił.

Ale fakt, że nie wiem jak to można było tak #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@olcayn: *z uwzględnieniem wzrostu cen akcji, nabytych dywidend oraz korzystnego kursu walut

a CR mamroczący 'ładeer" jakoś tak niezbyt wpłynął na kurs xd
fhgd - @olcayn: *z uwzględnieniem wzrostu cen akcji, nabytych dywidend oraz korzystne...

źródło: 11

Pobierz
  • Odpowiedz
a tej akcji z CR7 nawet nie widać na wykresie xd


@fhgd: xD Czy ty serio właśnie napisałeś, że śmieszkowy wpis i oczywista szydera z Midasa jest szyderą i jesteś z tego odkrycia bardzo zadowolony oraz oburzony, że ktoś szkaluje Midasa? xD

Pomijam że jak już mówimy o kursach walut to Midas twierdził, że dolar niedługo będzie po 5 zeta a "zlomówka" jest do spuszczania w kiblu w wyniku obniżek stóp - tymczasem mamy rekordowo silną złotówkę
  • Odpowiedz
@fhgd mnie po prostu śmieszy ten przypadek, gdzie te dwa zdarzenia po sobie nastąpiły, to jakby mick kupił mieszkanie dziś, a za tydzień Tusk ogłasza, że kredytu 0% nie będzie
  • Odpowiedz
@fhgd: to mógłby w końcu ktoś wyliczyć jaka tam jest stopa zwrotu z tej inwestycji w koka kole? Bo każdy #!$%@? i szkaluje a tak na prawdę nie ma żadnego sensownego wpisu jaki zysk z tego był.
  • Odpowiedz
@fhgd: jeżeli nie potrafisz wychwycić szydery, sarkazmu czy ironii to idź się przebadaj na autyzm. To jest jeden z "objawów"

  • Odpowiedz
Czyli: #!$%@? zarobił na samym kursie akcji i dywidendzie (bo napisałem o dywidendzie) w porównaniu do nieruchów w tym samym okresie, ale za to mu się na razie poszczęściło na kursie waluty, więc wkp analytyka górom! xD


@wypopekX: ale to jest ta sama analogia co w nieruchomościach. Wam się poszczęściło z BK2% z wywołanym FOMO poszło 20/30/40% w górę a teraz wszystko stoi w oczekiwaniu na 0%.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@olcayn: pisanie że zwrot z inwestycji 1,2% uważasz za sarkazm? większość ludzi nie interesuje się giełdą, zwłaszcza amerykańską, więc weźmie to na serio. Jak dla mnie to zwykła manipulacja, albo kompromitacja (osób podających taką stopę zwrotu)
  • Odpowiedz
@fhgd: 1.2% to #!$%@? matma. Napisałem Ci wcześniej, że też nie wiem jak to można było tak #!$%@?. Może ktoś wziął wynik z czerwca 23 a nie 21. #!$%@? tam wie.

Ale to co teraz piszesz o Ronaldo to już odklejka. Ten wpis to była oczywista szydera. To przez takich ludzi jak ty sojaki na reddicie dodają "/s"
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Czy ty serio właśnie napisałeś, że śmieszkowy wpis


@wypopekX: typie powinieneś zawołać te 80 osób które ci najwidoczniej uwierzyły i przeprosić, zamiast brnąć w to dalej
fhgd - >Czy ty serio właśnie napisałeś, że śmieszkowy wpis 

@wypopekX: typie powinie...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
typie powinieneś zawołać te 80 osób które ci najwidoczniej uwierzyły i przeprosić, zamiast brnąć w to dalej


@fhgd: aha, typie, zawołam niezwłocznie po tym jak mickparówa zawoła i przeprosi te tysiące osób, którym od 2020 (a może i wcześniej pod innymi nickami) wciskał żeby nie kupowali mieszkania bo zaraz jebnie
  • Odpowiedz