Wpis z mikrobloga

to o jakich wy kredytach piszecie?


@paruwczak: ja po prostu wynajmuje od banku :P

oczywiscie masz racje, ale dla wielu taka informacja moze byc o tyle istotna ze moze sobie ocenic splacanie kredytu sobie a splacanie kredytu komus
  • Odpowiedz
@paruwczak: to jakas abstrakcyjna wiedza zeby wiedziec ile kredyt na mieszkanie warte X kosztuje? Ile rata wyjdzie?

Cos czego nie mozna posiadac w glowie, takiej informacji? XDDD

opisz swoj tok myslowy, co sie spalilo
co sie zesralo
  • Odpowiedz
@paruwczak: spojrz jeszcze raz na ten watek, masz dwie osoby ktore odpowiedzialy na pytanie + podaly dodatkowa informacje
I do ktorych sie zesrales

I jednego typa ktory zrobil to o co sie zesrales XDDDD

Zastanow sie kto jest debilem
  • Odpowiedz
@programista15cm: typie dwie osoby co po tobie odpowiedziały ewidentnie mieszkają na swoim więc podają dane z dupy co opa nie interesuje,nie ma w kosztach najwazniejszej czyli ceny odstępnego, koszty utrzymania czy to na swoim czy w wynajmowanym będą podobne. A Twoje dywagacje odnośnie kredytu też są #!$%@? warte bo jak nie masz kredytu to mozesz sobie dywagować jaki to by był kredyt na ile lat i w jakim czasie brany
  • Odpowiedz
@paruwczak: przeciez ja i @3mortis napisalismy jaki % pensji stanowi odstepne wynajmu, o co pytal op

A koszty utrzymania beda takie same, z ta roznica, ze ja ich najmujac nie ponosze, bo ponosi je wynajmuajcy - taka umowa.

A JAKBYM WZIAL KREDYT TO MUSZE JE TEZ DOLICZYC DO MIESZKANIA W TYM MIESZKANIU, bo inaczej by
  • Odpowiedz
to jakas abstrakcyjna wiedza zeby wiedziec ile kredyt na mieszkanie warte X kosztuje? Ile rata wyjdzie?

Cos czego nie mozna posiadac w glowie, takiej informacji? XDDD


@programista15cm: bo przeciesz koszta wynajmu czy mediow to wiedza tajemna dostepna tylko u localsow, nie da sie jej sprawdzic latwiej niz kosztu kredytu
  • Odpowiedz