Wpis z mikrobloga

Chuop co od miesiąca robi pompki i się podciąga i czuje się szeroki jak An-225 Mrija, ale w sumie w lustrze nie widać żadnych zmian.
Pewnie zła dieta i słabe geny.
Ale ja nie przegryw. Ja się łatwo nie poddam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 52
  • Odpowiedz
  • 0
@bary94pl: dipy robię na oparciach od krzeseł, ale nie robię dużo, bo boję się, że te krzesła się rozpier.. nie będę mówił jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MLeko29:

dipy robię na oparciach od krzeseł, ale nie robię dużo, bo boję się, że te krzesła się rozpier.. nie będę mówił jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


haha, też kiedyś tak próbowałem ale to lipa xD Ostatnio sobie wdrożyłem dipy i podciąganie podczas dnia cardio, bieg do 10km i po drodze mijam siłownie na dworze, tam sobie zrobię kilka serii, i wracam dalej biegiem.
  • Odpowiedz
@MLeko29: taki protip szefie z mojej strony - na suple jak masz zaufaną stronę nie ma co wydawać nie wiadomo ile.

moje podstawy, które dużo mi pomagają to:
kreatyna - greatone 1kg/49zł
suple - do sprawdzenia na allegro, ale głównie ostrovit i forest witamin - różeniec górski, ashwagandha jeśli chodzi o adaptogeny jeśli nie bierzesz jakiś ssri czy snri, dodatkowo omega 3 500/250 epa dha, magnez, zbadanie teścia jeśli niski zacząłbym
  • Odpowiedz
@MLeko29: musisz zdecydować czy chcesz być duży czy silny. Nie każdy duży jest silny, a nie każdy silny jest duży. Ja jestem relatywnie nieduży, a jednak dość silny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Generalnie najładniej rośniesz jak ćwiczysz blisko do upadku mięśniowego, a to czy zrobisz to w 8 powtórzeń czy w 50 nie ma znaczenia


@xPekka: szczególnie widać to po pięknych, gigantycznych mięśniach maratończyków.
  • Odpowiedz
@bary94pl: Skoro ćwiczysz 7 lat i po za zrzuceniem wagi nie widzisz rezultatów to myślę że absolutnie nie powinieneś nikomu doradzać.
  • Odpowiedz