Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

swoją drogą do jakiego stopnia Wilk i pisowcy was ogłupili, że ty piszesz o CPK w kontekście być albo nie być.

200mld, CPK też co najmniej tyle


@Gours: a ciebie kto ogłupił że takie bzdury piszesz?
  • Odpowiedz
Ja nie popieram PiS a też uważam że pomysł Tuska z rozbudową lotniska w Warszawie to głupota


@BractwoStali: przecież Chopin miał być rozbudowany jakoś 8 lat temu, ale pisowcy to #!$%@?. Teraz Okęcie jest zapełnione pod kurek, a CPK nie ma. My musimy zrobić obie rzeczy. Rozbudować Okęcie i budować CPK. Jak postawisz tylko na CPK to LOT już nie urośnie, a musi urosnąć o co najmniej 100 samolotów, żeby CPK
  • Odpowiedz
@kishibashi Znowu te liczby niepodparte niczym i niczym niepodparte gadanie że PiS coś blokował w Modlinie. O 10 mln na modlinie (w poprzednim wątku mówiłeś o 20 mln widzę że się wycofałeś nadal tych planów nie pokazałeś) nawet przeciwnicy CPK rozsądniejsi nie mówią, tylko o 5 mln i 5 mln na Radomiu - gdzie jak sam zauważasz akurat Radom jest w całości pisowski więc jakiekolwiek iście w idee triportu z Radomiem to
  • Odpowiedz
@ipkis123 Ze służba zdrowia w tym kraju lekko 20 lat nic się nie dzieje jak nie więcej. A Tusk jedyne co proponuje w tym obrębie na razie to ulgi dla tych bogatych na JDG na składki zdrowotne

Innymi słowy: to czy powstanie CPK nie zagrozi środkom na NFZ bo to inna pula budżetu, ani to że nie powstanie nie przyspieszy naprawy służby zdrowia która i tak przez ostatnie kolejne rządy miały w
  • Odpowiedz
@BractwoStali

@zapomnialemhaslo: Ja nie popieram PiS a też uważam że pomysł Tuska z rozbudową lotniska w Warszawie to głupota


Zadziwia mnie jak nie widzicie sprzeznosci w swoim rozumowaniu. Cały czas krzyczycie jak to już zaraz skończy się pojemność Okęcia i jednocześnie nie widzicie konieczności poprawienia jego przepustowości gdy CPK realnie byłoby najwcześniej za dekadę?

@farbowanylisek

@Gours za wolno się to wszystko dzieje i za mało elektrowni jest w planach. Nie powielam
  • Odpowiedz
@Gours: twój stary to rynsztok pełowski trollu. Beka że lemingi myślą że jak nazwą kogoś pisowcem konfederatą albo mateckim to obelga xDDD. Nie k**wa, to duma i normalność. Wstyd i nienormalność to popieranie tfuska, szkopów, ue i innej patologii. Jak się nie podoba to wypad na reddit faceciku co nie potrafi zaakceptować że ruchy prawicowe w Polsce to ponad 40% Polaków, a będzie ich coraz więcej i będą coraz bardziej skrajnie
  • Odpowiedz
@lhotse89: Wyborcy PO / 3D potrafią myśleć i razi ogromnie taki bełkot jaki tworzysz.


@ricardo: Dokładnie, wyborcy koalicji potrafią myśleć, dlatego np. tylko 31% wyborców KO chce kontynuacji projektu CPK. Także dzięki za potwierdzenie, gamoniu xD

Nie ma żadnych analiz, które by pokazywały sensowność rozbudowy Chopina.


@ricardo: Czyli te same prognozy ruchu które wskazują poziom jego wzrostu świadczą o sensowności budowy CPK. A jednocześnie nie świadczą o sensowności rozbudowy
  • Odpowiedz
@Szalom: ehe, kłamstwa, ale ostatnio nie odpowiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10 mln a nie 20 mln, bo to, że do 20 mln da się rozbudować to nie znaczy, że zrobiono by to do 2024.

To że pis to blokował to Ci udowodniłem i od razu po tym skleiłeś. Nawet inne klakiery histerii CPK przyznawały, że pis blokował Modlin, ale to dlatego, że im się nie podobała
  • Odpowiedz
@Gours: Ty, ale ekspertyzy odnośnie CPK to jeszcze rząd Tuska przeprowadzał, więc nazywanie kogokolwiek sekciarzem jest nie na miejscu. Ekspertyzy Tuska przemawiają za tym projektem.
  • Odpowiedz
@lhotse89: Trochę podziwiam jak konsekwentnie udajesz cymbała. Nie ma ani jednej analizy, która pokazywałaby, że rozbudowa Chopina jest lepsza od CPK. Ani jednej.
  • Odpowiedz
@lhotse89: Trochę podziwiam jak konsekwentnie udajesz cymbała. Nie ma ani jednej analizy, która pokazywałaby, że rozbudowa Chopina jest lepsza od CPK. Ani jednej.


@ricardo: przynajmniej ja jestem przekonany, że ty cymbała nie udajesz:) Najpierw twierdzisz, że (cytuję słowo w słowo: ) "Nie ma żadnych analiz, które by pokazywały sensowność rozbudowy Chopina.", a wyjaśniony nagle zmieniasz ten bełkot na: (znów cytuję słowo w słowo: ) " Nie
  • Odpowiedz