Wpis z mikrobloga

@cytmirka: Mam nadzieję, że jak prawdziwy polak przyniosłaś w reklamówce piwo tyskie i wypijesz je po drugiej stronie zaraz po tym jak podpiszesz się na tym słynnym kamieniu, a w drodze powrotnej puścisz swoją ulubioną playlistę na swoim dżejbielu.
  • Odpowiedz
  • 3
@Sandrinia Nie, wzięłam inne znajome które od razu po napisaniu wiadomości napisały że chca jechać xD

@m4jkel Nie, o 1 w nocy tak jak pisałam i to była najlepsza decyzja bo całe morskie oko i schronisko było tylko dla nas i maksymalnie 10 innych osób

@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen A no znalazła i to całkiem inna ekipa i ani trochę powiązana z tą z która były pierwotne plany

@Grzesiek_astronaut2 Nie wystawili mnie na wyjazd tylko
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678 Zapytałam inną grupkę znajomych i 3 z 4 osób była na tak a ta jedna osoba się wykruszyła tylko dlatego że ma kontuzję stopy. Dobrze mieć kilka ekip xD
  • Odpowiedz
@cytmirka: o to jednak udało się pojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi właśnie na wyjeździe do Berlina wszyscy zmęczeni stwierdzili że idą spać, więc ubieram buty i idę zwiedzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wzięłam inne znajome które od razu po napisaniu wiadomości napisały że chca jechać


@cytmirka: zazdro, ile masz lat, że z miejsca na spontanie znajdujesz inną ekipę, która tak od razu rusza na cały dzień w góry?

Ja za spontaniczny wyjazd ostatnio uznawałem jak dwa tygodnie przed udało się na kilka dni w Tatry z kumplem zgrać.
Btw, czemu wpis usunęłaś?
  • Odpowiedz