Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #gielda #warszawa

Zacząłem wynajmować krótkoterminowo dopiero 2 miesiące temu i już się ładnie budują bookingi.
Mieszkanie na obrzeżach miasta, kupione tuż przed samą pompą BK2%, od tego momentu patrząc na sąsiednie oferty wartość mieszkania wzrosła 400k, ROI się zgadza, a wy dalej na lokacie 10% od @mickpl? Jeszcze moment i jebnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@edit Panie pośle Buda, Panie Hetman - jeśli to czytacie, dziękuje z całego serca za stwarzanie bezpiecznych opcji inwestycyjnych dla milionów Polaków, bez was te 30-40% wzrostów rocznie nie byłoby możliwe, a kto inny tyle da?
perfumowyswir - #nieruchomosci #gielda #warszawa

Zacząłem wynajmować krótkoterminowo...

źródło: IMG_0069

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@bugzer: no faktycznie, nie sprzeda za 100% więcej. Będzie musiał zejść z ceny i sprzeda za 90% więcej

@perfumowyswir co tu dużo gadać, najem krótkoterminowy daje obecnie największy zwrot. Gratuluję, bo hajs niezły, chociaż to powinno być uregulowane, bo niszczy tkankę miejską (tak, wiem twoi klienci są kulturalni, ale nie wszyscy tacy są)
  • Odpowiedz
@Tiab kupiłbym jakieś pierdoły do jachtu, nowe żagle, lepszą elektronike itp a reszte #!$%@?ł jak co roku w wakacje na które poświęcam nie mniej niż cztery miesiące.

Dzięki temu cieszę się co roku życiem, kontaktem z naturą, rozwijam różne skille a ty zmierzasz w kierunku depresji za #!$%@? 6k

Nie chciałoby mi sie pilnować tego bajzlu ani o nim myśleć za tyle
  • Odpowiedz