Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #gielda #warszawa

Zacząłem wynajmować krótkoterminowo dopiero 2 miesiące temu i już się ładnie budują bookingi.
Mieszkanie na obrzeżach miasta, kupione tuż przed samą pompą BK2%, od tego momentu patrząc na sąsiednie oferty wartość mieszkania wzrosła 400k, ROI się zgadza, a wy dalej na lokacie 10% od @mickpl? Jeszcze moment i jebnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@edit Panie pośle Buda, Panie Hetman - jeśli to czytacie, dziękuje z całego serca za stwarzanie bezpiecznych opcji inwestycyjnych dla milionów Polaków, bez was te 30-40% wzrostów rocznie nie byłoby możliwe, a kto inny tyle da?
perfumowyswir - #nieruchomosci #gielda #warszawa

Zacząłem wynajmować krótkoterminowo...

źródło: IMG_0069

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@perfumowyswir: siedze w tej branzy od 20 lat, ale niech Ci bedzie jestem teoretykiem. Tylko moze przeczytaj link, ktory wkleiles

Czynności związane z wynajmem lokalu mieszkalnego nie były i nie są podejmowane w sposób zorganizowany i ciągły (stały), lecz okazjonalny.

I sprobuj to obronic jak masz oblozenie na poziomie 70-80%
  • Odpowiedz
@bylembordo: "Z przedstawionego we wniosku opisu stanu faktycznego wynika, że posiada Pani wraz z mężem lokal mieszkalny, który zamierza "wynajmować na doby". Umowy najmu zawierane pomiędzy Panią a osobami korzystającymi z lokalu, zawierane będą na bardzo krótki okres, np. 1 lub 2 dni lub tydzień, miesiąc.

Niewątpliwie prowadzony przez Panią najem będzie miał zarobkowy charakter, czyli nastawiony będzie na osiągnięcie zysku (dochodu), w postaci czynszu. Jednakże opisany zakres najmu wskazuje,
  • Odpowiedz