Wpis z mikrobloga

Ale dzbany chodzą do #biedronka. Byłem teraz kupić sobie napój bo jestem na #rower. Idą takie barany z całymi koszykami do kasy samoobsługowej w których jest a-----l, energetyki, co chwile kasjerka przestaje obsługiwać standardową kasę i idzie takiemu pomóc bo zakupy już się nie mieszczą w wyznaczonym miejscu albo trzeba zatwierdzić harnasia. Jeszcze takie dzbany latają co chwile do kasjerki z mordą, żeby im odblokowała kasę bo oni nie mają czasu XDDD Kasa samoobsługowa powinna być do 3-4 produktów a nie k---a koszyka wypchanego pod sufit. #zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta #zakupy #patologia
Anonek463 - Ale dzbany chodzą do #biedronka. Byłem teraz kupić sobie napój bo jestem ...

źródło: IMG_0389

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie, to po prostu biedronka jest z-----a. W Lidlu jest dedykowana osoba do obsługi kas samoobsługowych i tam idzie to o niebo sprawniej


@nieteczasy2: Czasem w Biedrze też jest ale nie zawsze, jeśli już to w godzinach szczytu a rano jak chcesz kupić energola to nieraz trzeba po kogoś na zaplecze iść bo dopiero do roboty przychodzą XD
W ogóle odkąd się trzeba p-------ć w zatwierdzanie energetyków to dużo rzadziej
  • Odpowiedz
@onepnch nie no biedronka to dno i kilometr mułu z pracownikami i porządkiem w sklepie. Co prawda i tak robię tam ponad 90% zakupów bo nie jestem księżniczką która nie przejdzie obok palety xD ogólnie wole Lidla, ale niestety do biedry mam 100m a do Lidla z 2km także wybór jest prosty
  • Odpowiedz