Wpis z mikrobloga

@Polish_misurka: nie podalem zadnego nurtu i nie ma zadnych danych na temat "popularnosci" ergo gadasz bzdury. co do drugiego rowniez gadasz bzdury bo gdzie miejsce na przymierze terapeutyczne chocby w terapii skinnerowskiej? que? a co do narcyza to pragne zauwazyc, ze to ty uznalas, ze terapeuta sie nie zna i zle sformulowal wypowiedz. takze ten.... usun konto?
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Jeżeli faktycznie dosłownie tak powiedział to w sumie uj mu w rzyć bo jednak jako psycholog powinien mieć bardziej profesjonalne podejście, ale po tym określeniu "mizgonik" mam wrażenie że to jest trochę naciągane i po prostu ta typiara zapewne przekręciła tekst który usłyszała w taki sposób żeby ten typ wyszedł na tego "mizoginika".
  • Odpowiedz
@donfallo: byłam tylko na jednym nurcie terapii ale wydaje mi się że w większości tych popularnych nurtow (?) co mi przynajmniej powiedzieli od razu - terapeuta nie ocenia, nie moralizuje i nie krytykuje a prostuje sposób myślenia i wzorce zachowań poprzez zadawanie pytań, a wnioski należą do pacjenta. Czyli w takiej sytuacji wyobrażam sobie coś na zasadzie: "i co Pani zrobiła w tej sytuacji", "jak Pani myśli jak odebrała to druga
  • Odpowiedz
  • 25
@AntyBohater ja nie rozumiem jak to jest możliwe, sporo dziewczyn tak ma, nie mówię że wszystkie, ale one po prostu manipulują nawet o tym nie wiedząc, granie na emocjach, robienie awantur o byle gówno tylko po to, żeby za godzinę być najmilsza i najsłodsza osoba we wszechświecie, próbowanie wymuszenia winy, kurde, ja jak raz tak kogoś zmanipulowalem celowo to czułem do siebie obrzydzenie, a prawdę mówiąc to jest bardzo proste.
  • Odpowiedz
Tutaj generalnie problem jest taki sam jak z alkoholikiem, alkoholik nie chce usłyszeć, że jest alkoholikiem i często wręcz będzie wściekły jak ktoś mu to powie


@Cztero0404: oho, klasyczny argument. Oskarżę cię o coś przez co się wkurzysz, a jak będziesz zaprzeczać to tym bardziej będziesz xD
  • Odpowiedz
  • 14
Kurde jaki fikoł w trzecim komentarzu XD


@Khebib: Fikoł tym zabawniejszy, że użyła słowa truizm w złym znaczeniu
"Truizm - stwierdzenie prawdziwe, ale banalne, znane wszystkim"
Czyli defacto potwierdziła, że większość kobiet działa na zasadzie manipulacji płaczem i emocjami ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz