Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sryy, że z anonima lecz konta ni mam.

Posiadam czytnik Pocketbook i jestem z niego bardzo zadowolony. Ostatnim razem natknąłem się na aplikację o nazwie KOReader. Repo do Github poniżej:
https://github.com/koreader/koreader

Przejrzałem dokumentacje i możliwości są ogromne - powiedziałbym, że trochę nawet przytłaczające.

1. Czy ktoś miał do czynienia z tą aplikacją i czy może się wypowiedzieć odnośnie tego czy warto?
2. Jakie korzyści będę miał z tej aplikacji?
3. Czy instalacja bądź program może popsuć mi czytnik? Z tego co widzę cała procedura w przypadku Pocketbook polega na "copy and paste".
4. Widzę, że aplikacja jest dostępna na czytniki / Linux & Android. Czy dzięki temu programowi / systemowi będę mógł przenosić swoje statystyki, statusy na inne urządzenia? Raczej nie planuję przejść na Kindle ze względu na politykę Amazon, lecz być może kiedyś skuszę się na KOBO albo Onyx.

#kindle #ebook #czytajzwykopem #pocketbook #fantastyka #fantasy #literatura #ksiazki #ebooki #rozrywka #ksiazka #horror #groza #literatura #inkbook #android #czytniki #kobo #onyxboox



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): 1. Warto, ilość opcji jest wręcz przytłaczająca, w porównaniu do stockowego softu tutaj mogę ustawić tekst tak jak chcę bez ograniczeń. Nie działa zmiana temperatury barwy ale można zmienić to poza tym programem (pocketbook touch lux 5) i co jakiś czas program potrafi się wywalić przy wybudzaniu ale sam wtedy próbuje włączyć się ponownie (częściej przy dużych książkach) tak mniej więcej raz na 40 wybudzeń.

2. Wrzucasz do
  • Odpowiedz