Wpis z mikrobloga

12 sierpnia, imieniny: Lecha Euzebii
Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Bieszczadach. Boże, jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października, imieniny: Alana Kaliksta
Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi!!! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. jakie wspaniale!!! Jestem pewien, ze to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest
  • Odpowiedz
Opie wszystkiego dobrego i szybkiej wprowadzki Ci życzę ;) Czytając komentarze to aż smutno się robi, typowe wykopki śmiejące się z "polaków-robaków" i zachowania poprzednich pokoleń, januszy, grażyn, somsiadów - sami nie są lepsi, patrzą tylko gdzie by komu szpilę wbić, żeby drugiemu lepiej nie było, ha tfu na Was. A co do tego mitycznego życia w wielkim wojewódzkim mieście, jakie to są Wasze ulubione rozrywki? Przepalanie 70% zarobionego hajsu na mieszkanie?
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: spox, my już po elewacjach, teraz łazienki robimy i podłączenia załatwiam, gaz mają kopać w przyszłym tygodniu. też działka na wsi 45 arów (małopolska), są media (światłowód 1gbit), mamy dwa samochody, szkoła niedaleko, a reszta będziemy wozić (mnie wozili i było wporzo, a kolegów z tamtych czasów mam do teraz).
  • Odpowiedz
ludzkosc wymyslila takie cos jak prawo jazdy i wlasny samochod, takze #!$%@? argumentacja ze na wsi #!$%@? bo nudno ale w bloku w klatce dla polaka zwyczajnego zajebiscie xD #!$%@? nigdy nie zamieszkalbym w miescie, jedynie gdzies na wybrzezach ale i tak musi byc jakas dzialka, inaczej nie akceptowalne, tylko wies


@Francesco123: Mam to samo. Połowa życia w Warszawie, droga połowa poza, w domu. Ni #!$%@? nie zamieniłbym mojej działki i
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: Są pługi do kosiarek-traktorków, więc nie musisz kupować dwóch sprzętów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ta belka na górze nie jest już zalana, zawibruj ją lepiej niż te słupy na zdjęciu, wyglądają przeciętnie.
  • Odpowiedz