Wpis z mikrobloga

@groman43: z jednej strony pedofile, zoofile, gwałciciele, krokodyl i śmieszny bunkrowy kibloskrzat, z drugiej Unia i rozwój, to nawet nie był wybór tylko oczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@groman43: Zawdzięczamy wiele UE, ale nie możemy być ślepi na błędne decyzje i niemożliwe wręcz do spełnienia dyrektywy.
Wdzięczność nie może być bezgraniczna i dozgonna, UE potrzebuje reform i powrotu do swoich pierwotnych założeń. Plus trzeba wywalić darmozjadów, którzy idą tylko do UE lobbować i nachapać się dobrych pensji.
UE tak! Ale reformy tejże UE również tak!
  • Odpowiedz
@WhyTho: Mhm, ale ty masz silną psychikę XDDDDD

Ale wiesz o tym, że aby hipotetycznie wyjść z tej UE to potrzebujesz przynajmniej 51 % głosów tych owiec w referendum i to jeszcze przy minimum 50 % frekwencji? Trochę tych owiec jest potrzebnych, nie uzbiera się aż tyle XD

Beka z was, bo uważacie się za jakiś lepszych i inteligentniejszych, a jak ktoś wam powie, że jesteście tylko głośno krzyczącym i nic
  • Odpowiedz
@EpicKris: Przypominam tym, którym "zła łunia" się nie podoba - zawsze możecie wyprowadzić się do hameryki, albo nawet białorusi czy rosji, gdzie nie będzie was żadne lewactwo ciemiężyło
  • Odpowiedz
@groman43:
wtt jakieś #!$%@? polexitowca żę sie nie opłaca być w UE, a wystarczy żeby wychylił głupi ryj za drzwi domu rodziców i sie rozejrzał, żeby sie okazało że 80% tego co go otacza zostało opłacone ze środków unijnych xD

dodatkowo dziękuje pan UE za odpływ patusów do roboty w fabrykach smrodu pana hansa i johna dzięki czemu m.in. wracając ze szkoły wieczorem nie trzeba sie było martwić, że sebki skroją
  • Odpowiedz
Unia realnie zmieniła moje życie.


@groman43: moje też, miesiąc po otwarciu rynku pracy w NL wyjechałem i już nie wróciłem. Bardzo sobie cenię strefę Schengen i wspólną walutę krajów strefy euro. Mam nadzieję że uda się je wprowadzić w PL.
  • Odpowiedz
Albo z bijatykami na stadionach piłkarskich? To ci nie przeszkadzało?


@dlugi-gr: cooooo xD co ma UE do bijatyk kibiców na stadionie? Nie mówiąc o tym że w Polsce od paru lat nie było żadnej porządnej burdy i w ogóle pod tym względem nie odbiegamy od standardów europejskich?
  • Odpowiedz
świetnie wyszła na tym Szwajcaria i UK,


@WhyTho: My nie jesteśmy Szwajcarią ani UK. Bardzo dużo nam brakuje do nich. Jak takich prostych rzeczy nie ogarniasz to nie dziwię się, że nie wiesz za dużo o UE
  • Odpowiedz
@Lambo994: jesteśmy lepsi i inteligentniejsi, bo widzimy co się dzieje, a wy jak konie z tymi klapkami jak i również inteligencją. Ps. Poparcie dla członkostwa w unii w 2022 - 92 procent, poparcie stan na kwiecień 24 - 77 procent. Więc nie 7, a 23 procent niezadowolonych i będzie rosło, neuropku
  • Odpowiedz
wystarczy żeby wychylił głupi ryj za drzwi domu rodziców i sie rozejrzał, żeby sie okazało że 80% tego co go otacza zostało opłacone ze środków unijnych xD


@eltanol3000: od Unii dostajemy obecnie 76 mld rocznie a wpłacamy 30 mld rocznie, pkb Polski to 700 mld więc netto do 80% to wg mojej matematyki sporo brakuje, już pomijam fakt że większość tych środków jest marnotrawiona na lokalne wały jak kibel za 100.000
  • Odpowiedz
@moods: jak siedzisz tam jak 99 procent bolaków w polskich enklawach to ja się nie dziwię, że nikogo nie znasz. Takich jak was tam właśnie nie chcą bo to niekontrolowana imigracja narobiła im problemów
  • Odpowiedz