Wpis z mikrobloga

czemu nie wyprowadzisz się poza UE? Jest tyle potęg gospodarczych, które nie są w UE. No i wcale nie musisz korzystać z tego, co współfinansowała Unia, nie musisz jeździć autostradami, na przykład.


@mkarweta: Mówienie że unia ci coś sfinansowała to tak jak mówienie że rząd ci DAŁ pieniądze.
  • Odpowiedz
@groman43: unia europejska to najlepsze co się przydarzyło Europie. Bez wojen zjednoczyliśmy kontynent to czego nie udało się zrobić przez tysiące lat. Na połączenie świata jest jeszcze za wcześnie (nie mamy takiej technologii)
  • Odpowiedz
@WhyTho: 22 plusy vs 1450. Nie ma co ziom, masz dużo zwolenników swoich poglądów XDD

A UK wyszło na Brexicie tak świetnie, że zaraz po referendum Farage, który namówił motłoch do głosowania przeciwko UE musiał zaszyć się pod ziemię, bo ludzie zdali sobie sprawę w jakie gówno ich wpakował. Zaraz po głosowaniu w Internecie Anglicy masowo sprawdzali frazę co tak naprawdę oznacza Brexit XD No ale co ja będę tłumaczył prawackiemu
  • Odpowiedz
lepszy but unijny niz ruski


@Pan_Slon: wiadomo, pospólstwo musi mieć na ryju buta albo bata. Są jednak ludzie z godnością osobistą i chcą żyć normalnie i mają szersze pole widzenie.
  • Odpowiedz
@der_lokomotivfuhrer: wszystkie twoje wysrane z dupy śmierdzące argumenty odnoszą się do tego co było dawno, a teraz to jest git, więc to na bank zasługa unii. Błąd logiczny. Informuje, że jakbyśmy nie dołączyli do UE to z problemem przemocy też byśmy sobie poradzili bo ta przemoc w latach 90 była wynikiem biedy, końca komuny i swoistej anarchii jaka zapanowała. O czym byś wiedział, jakbyś nie miał wtedy 2 lat. Problem polega
  • Odpowiedz
@Lambo994: o nie, owce plusują, więc muszą mieć rację, bo gadające pudełko w pokoju powiedziało, że Unia dobra kochana XD wyloguj się do życia, bo jak się tak przejmujesz jakimiś plusami i minusami na wykopie, to znaczy, że masz słabe geny, a twoje dzieci nie przetrwają pierwszej zimy
  • Odpowiedz
  • 2
@groman43 zaraz po wejściu pisałem maturę. Pamiętam z tamtego czasu najbardziej to, jak nagle samochody się zmieniały na polskich drogach. Może przez to, że przy chłopakach co handlowali się kręciłem.

Teraz bez UE nie wyobrażam sobie pracy. Mam klientów praktycznie spoza Polski i zlecenia wykonuję poza Polską. Bez UE mnóstwo takich małych działalności jak moja by nigdy nie za istniało.
  • Odpowiedz