Wpis z mikrobloga

W te dni pamiętajmy, że konfiarze to podludzie i należy ich traktować jak piątą kolumnę Putina. UE to najlepsza rzecz, jaka przydarzyła się Europie i Polsce od wynalezienia ognia. Fakt, że Europejczycy nie wojują ze sobą po raz pierwszy, że dosłownie każdy z nas może w każdej chwili wsiąść w tani samolot i za 50zł polecieć np do Rzymu na zakupy, bez żadnych paszportów, formalności, granic, to jest największe dokonanie w historii
  • Odpowiedz
@WhyTho Poczytaj sobie trochę z angielskich źródeł jaki wpływ miał Brexit na gospodarkę angielską. O ile znasz angielski. A te personalne wycieczki pominę, to tylko pokazuje że nie masz argumentów.
  • Odpowiedz
  • 0
@mkarweta

@WhyTho czemu nie wyprowadzisz się poza UE? Jest tyle potęg gospodarczych, które nie są w UE. No i wcale nie musisz korzystać z tego, co współfinansowała Unia, nie musisz jeździć autostradami, na przykład.


A dlaczego Polak miałby wyprowadzać się poza swoje własne państwo?
  • Odpowiedz
ale się zesrałeś XD piecze tam niebieska onuco


@WhyTho: Tyle mel zerwanych na ryj ale i tak deszcz pada. Nazwij sobie mnie jak chcesz, ale i tak zostaniesz dnem - to twoje pochodzenie i przeznaczenie - nara przegrywie życiowy
  • Odpowiedz
Kolegi nie ma już z nami. Eksplodował z nerwów, zesrał się pod siebie i moderacja go wyczyściła ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lambo994: fajna ta wolność wypowiedzi na wypoku. Coś ala Białoruś.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lambo994 kiedyś typa szmateckiego tak wkurzyłem, że wyskoczył do mnie z trzech multikont na privie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Niestety to nie pierwszy i ostatni
  • Odpowiedz
Po upływie 11 lat unia nadal trwa i poparcie dla niej jest o 5 % wyższe niz wtedy kiedy Krul dostawał się do europarlamentu


@Lambo994: w Rosji poparcie dla Putina przekracza 80% czyli mniej więcej tak jak u nas poparcie za eurokolchozem. O czym to wg ciebie świadczy?
Bo wg mnie o skuteczności propagandy.
  • Odpowiedz
@Onuca: Jak ktoś nie potrafi zachować kultury, wyrażać poglądów w cywilizowany sposób, manipuluje, wrzuca fejki, atakuje czyjeś matki i dzieci to bardzo dobrze, że moderacja robi z nim porządek. Oczywiście przypadkiem jest, że 5 min po banie miał od razu zielone multi-konto. To wcale nie jakiś zorganizowany troll z farmy od Darka, tylko poczciwy człowiek, któremu wypok zablokował możliwość wypowiedzi XD
Lambo994 - @Onuca: Jak ktoś nie potrafi zachować kultury, wyrażać poglądów w cywilizo...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Pamiętam jak miasta wyglądały przed 2004 i bliżej im było do Norylska niż Budapesztu


@Sylvio19: Największą przepaść cywilizacyjną nadrobiono w latach 1990-2004. Też pamiętam. Za Unii tylko jedno się zmieniło. Nie ma już Sklepów Społem i proszków Pollena. Jest Lidl/Kaufland (grupa Schwarz) i proszek Persil (Henkel AG). A z krajobrazu wsi zniknęły krówki.
  • Odpowiedz
@pifqo: Myślałem, że po tym jak PiS stracił władzę, Darek nie będzie miał dopływu takiej gotówki i te jego farmy znacznie się osłabią, ale jak widać całkiem dobrze radzą sobie 5-miesięcy po odcięciu od rządowego koryta.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak miasta wyglądały przed 2004 i bliżej im było do Norylska niż Budapesztu


@Sylvio19: Też pamiętam, ale nie przypominam sobie Norylska. W mojej szkole halę sportową (z trybunami na 3 boiska do siatkówki) i boiska wybudowano w 2002, w okolicznych szkołach budowali boiska i odnawiali budynki w 2001/2002. Całe centrum mojego miasta zmodernizowano jeszcze przed 2003 - pamiętam, bo było to jeszcze przed Irakiem.
Nie popadajmy w paranoję, że przed
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: o kurde następny co pozjadał wszystkie rozumy. Co to za argument że pamiętam lat 90 to co bez uni byśmy się nie rozwijali? Nota bene pamiętam.
Nie lepiej np. było pójść w akcjonariat pracowniczy. Na pewno wiele różnych fabryk by padło, ale by nie było takiego armagedonu jak w latach 90. Lepiej wiadomka sprzedać Niemcowi niech zaorze a na tym miejscu market postawimy, toć likwidujemy bezrobocie Romek c-nie? Jeżeli taka
  • Odpowiedz