Wpis z mikrobloga

@WhyTho: szkoda twojego pisania, w tym społeczeństwie matołów nie można wypowiedzieć się negatywnie o tej bandzie komuchów bo zaraz będziesz antypolak, agent, świnia, cham, gwałciciel itp. Polacy to umysłowe dzieci i niedorozwoje, 0 merytorycznych dyskusji ani jakichś rzeczowych argumentów. Prawda jest taka, że od dawna UE to syf, korupcja na każdym kroku, debilizmy typu zielone wały, wciskanie na siłę zboczeńców, deptanie rdzennej ludności, masowe ubożenie i należy się zastanowić, czy warto
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: wszystko ok chłopczyku, ale my nie wchodziliśmy do Unii Europejskiej w takim formacie.
Przykład dopłat do pieców gazowych bo eko jest bardzo dobry.
Hurra durr szybko wymieniajcie kopciuchy na taniutki eko gaz, nord stream 2 nie wybudowano na marne taa.. przyszła wojna, niemiecki plan na sprzedaż gazu w całej UE poszedl się walic, więc teraz gaz jest fe i przejdźmy na pompy ciepła XD. Teraz panie kolego, kto te pompy
  • Odpowiedz
@WhyTho: młody konfiarzu, skończ sobie robić wstyd. Dorośniesz to zrozumiesz, jaki głupi byłeś. Czytać się tego nie da, bo aż ciarki po plecach przechodzą od tej żenady xD
  • Odpowiedz
@groman43: Do Unii Europejskiej nic nie mam, bo więcej pozytywnego niż negatywnego…
Lecz przypominam z tej okazji, że Kaczyński i Tusk to jeden syf. Tylko pierwszy prymitywny w propagandzie, a drugi elokwentny i deweloperski, a #neuropa to podludziaki.
  • Odpowiedz
@Onuca @WhyTho mam szybką propozycję dla Was obu: rozwiązujcie swoje problemy zamiast je pielęgnować.

Nie wiem, czy pamiętacie Polskę lat dziewięćdziesiątych. Ja pamiętam. I uważam, że z polexitu się po prostu wyrasta, tak jak z innych objawów korwinizmu.

Ponadto

  • Odpowiedz
wypisałeś minusy UE z ostatniego roku, a wcześniej coś pamiętasz?


@dlugi-gr: dobra dobra. Załóżmy, że kupię Ci dom, kupię samochód, dam górę złota, a po roku utnę Ci ręce, nogi i Cię oślepię. Wtedy też jestem ok? UE to BYŁO coś fantastycznego dopóki nie zamieniło się w to co jest teraz. I albo wrócimy do normalności albo ten komuszy syf trzeba opuścić.

Najlepsze jest to, że postępowi neuropowicze piszą (i słusznie!)
  • Odpowiedz
@WhyTho choć sam jestem zwolennikiem UE to w pełni popieram Twój argument o gazie i NS - cisną Ciebie, ale akurat tu masz rację - nagle po wybuchu tej nitki gaz przestał być eko.
  • Odpowiedz
@WhyTho: szkoda twojego pisania, w tym społeczeństwie matołów nie można wypowiedzieć się negatywnie o tej bandzie komuchów bo zaraz będziesz antypolak, agent, świnia, cham, gwałciciel itp. Polacy to umysłowe dzieci i niedorozwoje, 0 merytorycznych dyskusji ani jakichś rzeczowych argumentów. Prawda jest taka, że od dawna UE to syf, korupcja na każdym kroku, debilizmy typu zielone wały, wciskanie na siłę zboczeńców, deptanie rdzennej ludności, masowe ubożenie i należy się zastanowić, czy warto
  • Odpowiedz
@groman43: jasne, są pewne minusy, czasem całkiem duże - łącznie z tym, że Niemcy najpierw sobie "robią dobrze" a potem myślą o UE i na tym to od początku polegało. No ale plusy... ogromne, jak ten kraj się zmienił pod względem infrastruktury. Przecież to tylko dzięki UE wsie tak wyglądają. Jak miasta się rozbudowały. Ile inwestycji powstało.
  • Odpowiedz
@WhyTho: weź, aż nie mogę czytać tych bredni i muszę zostawić komentarz. Porównywanie Polski lat 90 do byłego królestwa brytyjskiego czy ozłoconej za drugiej wojny światowej Szwajcarii, weź ty się chłopie nie kompromituj już z tymi swoimi polexitowymi bredniami i przywoływaniem Wielkiej Brytanii i Szwajcarii które nawet dziś po 20 latach w UE zjadają nas swoim PKB.

Bilans dla Polski to +141 mld euro w stosunku do naszych wpłat, dodatkowo wolna
  • Odpowiedz