Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie nawet ostatnio bawi, że biegacze przygotowują się do tych maratonów jak w tych memach do wspinania na śnieżkę a potem przeciętny youtuber od ręki sobie startuje w maratonie po miesiącu ćwiczenia, czy teraz ta Anna Karcz przebiegła po 2 miesiącach treningu Ultramaraton - 100 km XD
Owca zrobił poniżej 3h, Friz sobie pobiegł na 4h, jeden chłopak z Ekipy bez większych ćwiczeń przebiegł w 5h wykonując różne zadania po drodze.
Przez tyle lat wmawiano ludziom że maraton to tylko największe kozaki przebiegną a wystarczy być wysportowanym i mieć dobre buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bieganie #biegajzwykopem #sport #maraton
MrBeast - Wiecie co mnie nawet ostatnio bawi, że biegacze przygotowują się do tych ma...
  • 8
  • Odpowiedz
@MrBeast
Ja co prawda ze sportem to mam tyle wspólnego że halówki ze szkoły na szafie trzymam. Ale czy tu nie powinno chodzić o bicie rekordów czasowych w danych wykonalnych konkurencjach? To tak jakby se wymyślić pływanie pieskiem z korkiem w dupie i wbić sobie na tym rekord świata
  • Odpowiedz
@MrBeast: limit czasu na maratonie to zazwyczaj 6.5h, więc da się go pokonać w zasadzie szybko idąc większość trasy. I nikt tego nie broni, ale jak chcesz go przebiec w dobrym czasie, to pół roku treningów może być mało.
Zresztą ludzie są różni, jeden jest wysportowany, drugi ma nadwagę. Jeden ma 20 lat i co drugi dzień jeździ długie trasy na rowerze, inny 55 lat i jest kanapowcem. Jednemu wystarczy 2
  • Odpowiedz
@MrBeast: przebiec maraton a ukończyć maraton to co innego xd

Friz nie zrobił 4h, zrobił 4,5h a to różnica xd

Maraton w 4-5h to każdy zdrowy, bez otyłości facet pownien zrobić, przebiegając połówkę w tempie 5:30/km, a potem żwawo iść do mety xD
  • Odpowiedz
@MrBeast: Owca trenuje bieganie od ponad 3 lat na poważnie, dostaje buty od Hooki z karbonem za darmo co każdy trening, i poważnie podchodzi do tematu, więc akurat słaby przykład.
  • Odpowiedz