Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
(piszę z anonimu bo nie mam już konta)
Powiem Wam, że różne fora, grupy itd.. często mają swoich ekspertów, którzy psują społeczność swoją wszechobecnością i "wiem lepiej". Na tagu #motocykle niestety też jest pewna taka osobistość ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk Także jeżeli jest ktoś nowy i szuka porady pod hasztagiem moto, bądź ma po prostu wątpliwości w temacie wyboru motocykla to uważajcie na takiego jednego mirasa z doliny( ͡° ͜ʖ ͡°) Gość jest po prostu upierdliwy i uważa że zjadł wszystkie rozumy. Swojego czasu szukałem moto i niestety posłuchałem jego rad, zamiast tego co mi się podobało zacząłem iść za radami tego faceta, czego ostatecznie żałuję bo zwyczajnie zmarnowałem swój czas. Także mam do Was wszystkich apel! Po prostu kupcie to, co się Wam podoba - byle rozsądnie :)




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
(piszę z anonimu bo nie mam już konta) 
Powie...

źródło: 1c461ceb2e906b5aa173d79857c78304

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
(piszę z anonimu bo nie mam już konta)

Powiem Wam, że różne fora, grupy itd.. często mają swoich ekspertów, którzy psują społeczność swoją wszechobecnością i "wiem lepiej". Na tagu #motocykle niestety też jest pewna taka osobistość ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk Także jeżeli jest ktoś nowy i szuka porady pod hasztagiem moto, bądź ma po prostu wątpliwości w temacie wyboru motocykla to uważajcie na takiego jednego mirasa z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dawaj pełną nazwę użytkownika a nie jakieś kalambury. I tak jesteś anonimowy.
A odnośnie pojemności.
Na początek po zdaniu prawka moim zdaniem dobre jest wszystko od 125 do 2300cm3 kwestia tego co masz w głowie. Jak lubisz #!$%@?ć i jazda 150km/h na 90 km/h jest u ciebie norma to lepiej kup sobie 125-300 a jak jesteś rozsądnym człowiekiem który się pilnuje to i zzr1400 możesz śmigać.
Oczywiście czym motocykl lżejszy
  • Odpowiedz
Dobrze, że napisałeś o kogo chodzi i dokładnie opisałeś swoją sytuację zamiast lać wodę. To bardzo pomocne.

i nie, 600 cm3 nie jest dobre na początek

A czemu nie? Nie każdy potrzebuje litra. Do jazdy samemu 600 całkowicie wystarcza.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no przecież logiczne, że kupujesz to co ci się podoba jeśli chodzi o wybór 1 moto. Chcesz 125 kup 125, chcesz litra kup litra. No mi też chwilę zajęło czasu aż pojąłem, że tutaj nie ma odpowiedzi "jakie moto na początek". - ano takie jakie ci się podoba i tyle. Nie podoba Ci się model X, ale ktoś mówi że jest zajebisty? Nie jest, dla Ciebie nigdy nie będzie. Podoba Ci
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: @mpetrumnigrum Paradoks jest taki, że jak miałem 125, to #!$%@?łem manetkę w opór. Na 600 robię to epizodycznie, jak chcę odskocznię od zwiedzania i jazdy turystycznej.

Wiadomo, że są szatany, które cię zmiotą z planszy jak taki Duke 1290


@zielony_goblin: Nie prawda, ponieważ :

są tak naszpikowane elektroniką, że jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie, a niekoniecznie tysiące godzin na moto to się nie zabije, taka prawda.


@
  • Odpowiedz
@zielony_goblin Nie wiem, nie jeździłem. Ale wiem, że nie można z góry zakładać że coś jest trudne, bo co dla jednego jest sufitem, inny nazwie podłogą. Są ludzie, co na pierwsze moto kupują litra starej generacji, bez wspomagaczy i żyją.
  • Odpowiedz
@m1ck: dokładnie tym bardziej że 600 innej 600 nie równa, aczkolwiek gdby ja zaczynał przygodę z moto nie kupił bym tak ciężkiego motocykla, moc sam sobie dawkujesz, a z wagi nie zejdziesz.
  • Odpowiedz