Wpis z mikrobloga

Jak zaplanowaliście swój roadtrip po Norwegii? Z jakich źródeł korzystaliście? Ruszamy ze Szwecji i planujemy spędzić dwa tygodnie jeżdżąc i śpiąc na dziko w minikamperze, ale czuję się absolutnie przytłoczony ilością miejsc do odwiedzenia i zobaczenia. Będę wdzięczny za jakieś dobre źródła:)
#norwegia #lofoty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ortopliss na początek musisz się pogodzić z tym że sporo ominiesz. Wielu miejsc nie zobaczysz itd.

Ja ostatnią wycieczkę na moto sobie tak s----------m bo chciałem wszystko na raz zrobić, zobaczyć. No tak się nie da.

Wybierz parę atrakcji na trasie które cię najbardziej interesują, z jakimiś dodatkowymi w zanadrzu i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
Nordkapp


@GajuPrzegryw: Chcemy dotrzeć na Lofoty właściwie tylko, nie mamy ambicji na Nordkapp w tym roku. Ruszamy z 1. czerwca, więc przed sezonem wakacyjnym dla Skandynawów, dzieciaki jeszcze w szkołach. Dzięki za odpowiedź!
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: a, dobra. Sorry, tak sie doczepilem do tego Nordkappu bo z tego co czytalem to jest taki punkt co "warto byc", ale jakby nie byl najbardziej na polnoc [w sumie nie jest, ale ciiiii] to nic specjalnego by w nim nie bylo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale by nie bylo ze tylko marudze....

@ortopliss: ... ja bym sie trzymal wzdluz wybrzeza. Nie
  • Odpowiedz