Wpis z mikrobloga

Ludzie piszą żeby nie siedzieć w domu. Super. Dzisiaj nad morzem ponad 22 stopnie. Pojechałem sobie na molo, żeby nie siedzieć w domu oczywiście. Ilość ludzi którzy trzymają się za rękę wynosiła x20 niż normalnie. Grupki znajomych którzy śmieją się i głośno rozmawiają x20 niż normalnie. Ludzie którzy stoją i się całują albo dają sobie buziaki x5 niż normalnie. Pośrodku tego stoję ja, incel 34 lata. Byłem jedyną samotną osobą na molo. 100% ludzi było z kimś. Wypiłem kawę i do domu. Myślałem że takie widoki mnie już nie ruszają, że się przyzwyczaiłem. Jednak nie do końca. Patrzę na tych wszystkich ludzi i czuję się jak niepotrzebny zjeb, bo jestem nikomu niepotrzebnym, bezrobotnym zjebem na rencie. Dzień dobry wiosno. Takie widoki czekają mnie do października.
#przegryw #przegrywpo30tce
  • 32
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Bo by korzystać z lata i wiosny musisz udawać się w miejsca gdzie nie ma ludzi zbytnio. Wtedy czerpiesz satysfakcję z natury i pogody a i nic nie kaleczy psychiki. Wiem, że w lasach trójmiejskich jest wiele ciekawych nieskażonych n0rmictwem miejsc, jakieś jeziorka odludne itd. Tam byś musiał się wybierać, nie na molo w sopocie, gdzie zawsze tłok jest.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Huopie, pchasz się w biały dzień w gniazdo oskariatu nadmorskiego będąc przegrywem? No kamikaze! Gdybym mieszkał tak blisko morza to bym po nocach yebał bursztyn ultrafioletem na plaży, a nie łaził po molo w biały dzień. Z moim szczęściem pewnie nic bym nie znalazł ale przynajmniej przeżyłbym przygodę życia bez konieczności znoszenia widoku liżących się oskaruchów i julczysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziobnij2: musisz ogarnac swoj leb jak myslisz, ze ktokolwiek daje #!$%@? czy jestes sam czy z kims xD. Mogles isc na psia plaze. Mieszkam w sopocie i jak cie spotkam samego to bede wyzywac
  • Odpowiedz
@dziobnij2: W pewnym sensie tam nie pasowałeś.
Trochę jakbyś wynajął sportowe Porsche by pojechać nim w góry, ale jechałbyś sam na sperdol trip.
Albo pojechał do parku rozrywki, gdzie idealny scenariusz to pojechanie z żoną i dzieckiem oraz znajomymi którzy również mają dzieci.
Dorośli mają np grillowane jedzenie typu dzik, a dla dzieci sporo atrakcji.
Wiadomo na wykopie popiszesz o madkach, ale tam znajdziesz szczęśliwe rodziny. #!$%@? z wykopu tam
  • Odpowiedz
@Rustyyyy Gdzie nie pasował? Jestem pewny że większości ludzi ma #!$%@? na jego statusu matrymonialny.

Poza tym wyjściem gdzieś samemu też nie oznacza że się jest samotnym w życiu. Nie zawsze druga połówka ma czas, chęci, zdrowie i co? Ludzie mają rzucać kamieniami?

Wy przegrywy macie totalne nasrane w głowie jak tak myślicie.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Tak się złożyło, że przez ostatnie 3 lata odwiedziłem Gdańsk 3 razy chociaż mieszkam daleko od tego miasta(ale miałem okazję za free i to autem więc skorzystałem).

Przez większość pobytu siedziałem w domu, ale za każdym razem odwiedziłem promenadę i starówkę.

Nie miałem psychy pójść na molo, bo tam same part i ludzie dzienie się gapili, ale obszedłem w tą i we wte wszystkie wejścia na
  • Odpowiedz
@dziobnij2:
Chcesz spokoju, wybierz się w góry, mazury czy mniej oblężony rejon morza. Ludzie nie czytają ci w myślach, wiedzą o tobie tyle, ile ty o nich, a zakładasz jakby wszyscy wokół, się na tobie skupiali i od razu wiedzieli, że mają spierdoxa przed oczami - to są tylko twoje wyobrażenia, a nie rzeczywistość. Myślę, że powinieneś udać się psychoterapeuty, ze względu na to, że masz bardzo negatywny obraz siebie.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: jestes wygrywem bo mieszkasz nad morzem, musisz tylko znaleźć fajna kobitkę która chce przeprowadzic sie nad morze :) z użalania się nad sobą jeszcze nic nie zbudowano
  • Odpowiedz
@Barachloop: oj chlopie, ja mam gebe 3-4/10 i wybralem sie w epicentrum normictwa,chadow,stacy, itd, na wielomiesieczna podroz rowerem przez polnocna ameryke, wiec odwiedzilem Nowy jork,boston,chicago,las vegas,los angeles, san francisco san diego, mexico city i dziesiatki innych ultra normickich miejsc, istne gniazdo szerszeni, i dodatko sie wyroznialem bo bylem na rowerze z sakwami, czesto jeszcze mialem polska flage na bagazniku,
I myslisz ze mi ktos sie zle spojrzal lub myslal o
  • Odpowiedz