Wpis z mikrobloga

#hotelparadise brak powrotów w tym sezonie działa jednak na minus. Z początku cieszyłam się ze zmiany, bo w poprzednich edycjach nieznośne było czekanie uczestników na powracających. Ale teraz to jest po prostu nudno.
  • 12
  • Odpowiedz
  • 39
@wykopanywykopek Produkcja za mało ingeruje w ciepłe kapcie. Ludzie się umawiają, że będą w parze do końca nawet jak się nie lubią i się sobą brzydzą i dlatego jest nudno. Nie ma emocji, bo się mają wzajemnie w dupie i są na darmowych wakajkach. Jak obóz wakacyjny, a nie program. Po co sobie psuć atmosferę dramami, jak można poleżeć na leżaku? Nie ma konkurencji, które by coś wnosiły. Flaki z olejem. I
  • Odpowiedz
@Ithiel nie, bo produkcja po narzekaniach granzynek chciała drugie love island. Brak powrotów zabiją cały sens i dynamikę programu, przez co nie mogą losowo wyrzucać uczestników, bo wówczas to w ogóle zostaliby ludzie z przypadku. Mi się pomysł beż powrotów nie podobał i teraz są tego skutki, wieje nuda, jest Ciechocinek, a ci co weszli jako ostani wylecą jako pierwsi bo nie zbudowali żadnych relacji, nie mówiąc już że nawet jakby dotarli
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: myślałam, że przez brak powrotów będzie większa dynamika i bezkarne wywalanie osob - jak Dżesika tę blond laske Michała. Pozwolą sobie na knucie, intrygi bo jest w tym pewna bezkarność - nikt nie wróci by się mścić.
A wyszły jakieś ciepłe kapcie, układziki z pierwszego tygodnia, byle dotrwać do finału, nieważne czy się lubi swoją parę, czy nie. Tak.nudnego sezonu, to nie było.
  • Odpowiedz
@peroxide jak nie ma powrotów to tym bardziej nie chcieli ryzykować. Już abstrah.ując od tej dramie z fitnesiara, bo do 20 odcinka to ciężko się oglądało tamten sezon, ale to mój ulubiony bo tam się działo cały czas były wygnania z raju, w żadnej edycji tyle nie było, było kłucie, damy, wątek miłosny kwitnesenscja HP. Dla mnie najlepsza edycja, a reszta uboga wersja love island. Teraz przez te narzekania na powroty, nastawili
  • Odpowiedz
@hunahakuna: @alenajpierwkawa @Ithiel problemem nie były same powroty tylko to na jakiej zasadzie one się odbywały, czyli kto i dlaczego wraca i czyja to wizja, gdyby to robili transparentnie na zasadzie jakiś zawodów w grupie tych co odpadli o to kto wraca albo nie wiem głosowania czy coś to by to miało sens
  • Odpowiedz
@MatPL1122 powrót przypadkowych osób w przypadkowym momencie nie miałoby sensu. Powrót konkretnych osób w konkretnych momentach wplywa na zwrot akcji, albo dramy. Oczywiście że zdrzały się powroty pupilków produkcji ktore nic nie wniosly, ale to były pojedyncze przypadki na Kornelii w 3 sezonie
  • Odpowiedz