Wpis z mikrobloga

#lekarz #neurolog #fizjoterapeuta #psycholog #nerwica #przegryw #gownowpis #lekarze #nfz #niebieskiepaski #rozowepaski #
Hej,
29lvl. Nerwica here zdiagnozowana. Natomiast uwazam, ze moze byc cos jeszcze. Albo faktycznie nerwica daje takie objawy. Otoz od bardzo dawna mam siedzacy tryb zycia w tym rowniez na lozku siedzac przymowalem takie pozy, ze fizjoterapeuta, nauczyciel od wf by sie zlapal za glowe. Otoz zaczynajac od dolu. Chodzac czuje jakby lewą nogą rzucal albo inaczej czul wzgledem prawej nogi, jezeli mnie boli reka to tylko lewa i np czasem mrowienie, gorsze czucie w dwoch ostatnich palcach. Czasem mam uczucie jakbym skrzywial glowe w lewa strone. Po nieudanej korekcji laserowej czuje rowniez bol oka lewego jakby nerwy mocniej odczuwaly (wiem dziwnie sie czyta odnosnie tych oczu). Ogolnie rzecz biorac czuje, ze moja lewa czesc ciala mocno rozni sie od prawej. Ja juz nie wiem czy to psychika czy nerwica a moze cos z kregoslupem. Czasem odczuwam bol w szyji. Jak zaczalem jezdzic rowerem i chodzic dluzsze dystanse to bol w krzyzu/biodrze. Jak robili mi rezonans glowy to aparatura akurat zlapala i wyszlo ze jakies zwyrodnienie jest w odcinku szyjnym. Czy to moze byc jakis ucisk na nerwy? Nie wiem czy jest sens robic rezonans calego odcinku kregoslupa. Chce pojsc do specjalisty juz z wynikami a nie wydluzac to w czasie i prosic laskawie zeby dal na caly kregoslup. Wole zaplacic z wlasnej kieszeni ale pytanie czy to ma sens czy moze poszerzyc badanie o cos jeszcze? Jakie jest wasze zdanie. Zbieram w tej chwili wykopowe konsylium.
Czasem mysle, ze moze to jakas neurotoksyna zaatakowala wszak mieszkam na wsi i moze kiedys mialem bolerioze a teraz przeszlo to w neurobolerioze.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach