Wpis z mikrobloga

Nadeszła majówka, ruszam w trasę, u mnie kamerka przod-tyl gotowa. Ciekawe ilu debili do zgłoszenia nagra się w tym roku, bo w ubiegłym skuteczność zgłoszeń 100%. Szerokiej drogi i nie wahajcie się zgłaszać nagranych idiotów, bo wbrew opinii na wypok, o ile zgłoszenie na #stopagresjidrogowej jest zrobione prawidłowo, skuteczność #policja jest bardzo wysoka w karaniu drogowych poganiaczy i szeryfów.

#polskiedrogi #drogi
ArnoldZboczek - Nadeszła majówka, ruszam w trasę, u mnie kamerka przod-tyl gotowa. Ci...

źródło: 1Kc7Ck3bMaNXNGHE

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
i wtedy trzeba jeździć jako świadek po komisariatach czy na podstawie samej kamerki karzą? A jak kierowca się odwoła i idzie do sądu? Wtedy już zapewne trzeba się pofatygować?


@kabalarz: nie zdarzyło mi się, abym był gdziekolwiek wzywany i zawsze kończyło się na mandacie. Dostarczam tylko takie nagrania, które nie budzą wątpliwości. Podaje zawsze swoje prawdziwe dane i numer telefonu, a w zgłoszeniu zaznaczam że proszę o utajenie danych na rzecz
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek: w Holandii od kiedy jest limit 100kmh to w osobówkach potrafią się wyprzedzać jak ciężarówki, jeden 98.5 a drugi 100 xDDDDDD I zesra się a nie dociśnie tego gazu.
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek:
Problem poganiaczy oraz krolow lewego pasa jest czesciowo spowodowany tym, ze dwupasmowe autostrady to na pewnym odcinkach dla dzisiejszego natezenia ruchu przezytek. Jak sie oglada filmy z angielskich motorwayow trzypasmowych to mozna zobaczyc inna technike jezdy niz na naszych autostradach np. jak kierowca widzi, ze zbliza sie do pojazdu jadacego wolniej na lewym pasie(dla nas to by bylo po prawym) no to nie zmienia pasa i kontynuuje wyprzedzanie. W Polsce
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek: Jeśli podczas wyprzedzania tira jakiś pajac podjeżdża za blisko i mruga światłami, to można zdjąć nogę z gazu, poczekać spokojnie aż wyprzedzany przez nas tir pojedzie i schować się za nim. #!$%@? poganiacza bezcenne ( ͡º ͜ʖ͡º) Inne opcje też są - opcja nr 2 to po prostu jechać swoim tempem i mieć go w dupie (nie dosłownie), a opcja nr 3 o ile ma
  • Odpowiedz
jest lepszy sposób. Fajnie się wtedy te błazny, jak to się dziś mówi - triggerują.


@Krupier: robię tak za każdym razem xD polecam
  • Odpowiedz
@Krupier: a to dobre xD takich sytuacji na s8 mam setki, co z tego ze bym wpuscil pajaca jak bedzie w tej samej sytuacji co ja? Tez sobie tak komus pomigam jak mnie wkuriw ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz