Wpis z mikrobloga

@ Linnior88: Zabawne, że najgłośniej hejtuje ją baba która zczarnolistowała mnie za napisanie prawdy o jej wyglądzie xD

Wstaw tutaj swoje zdjęcie i może wtedy porównamy, co ty na to? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@erni13: napisał gość który wygląda jak cygan , to że ty mnie hejtujesz bo jesteś z tagu przegryw nie znaczy że każdy tak robi , najczęściej każdy się pyta czy moje zdjęcia są aktualne bo wyglądam na 17 lat a nie 27 i dziwnym trafem tylko ty jako jedyny się plujesz coś do mnie bo nie raz już na wykopie w komentarzach pisali że jestem mega ładna , idź płacz gdzie
  • Odpowiedz
@ Linnior88: Nie wiem kiedy widziałaś mnie na tagu przegryw odklejeńcu XD

Oboje wiemy, że do ładnej dziewczyny ci daleko i hejtujac Randomowe laski pod postacią anonima jest ci lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc ogarnij swoje urojenia bo gdy ktoś wie jak wyglądasz to jest to dość żałosne XD
  • Odpowiedz
@erni13: to że nie jestem w twoim typie nie znaczy że nie jestem w typie 20 innych , to są twoje preferencje więc twoje zdanie mnie mało obchodzi gdzie od ciebie słyszę że jestem rzekomo brzydka a 20 innych się zachwyca
Podpowiem ci coś , twój gust to nie jest gust innych , jeden lubi czekoladę drugi jak mu nogi śmierdzą więc się nie sil z tymi próbami obrażania
Twoja opinia
  • Odpowiedz
@Linnior88 to zobacz sobie zdjęcia lasek sprzed 30-40 lat. Wtedy wyglądały staro :0
Raczej to kwestia oswietlenia.
Z drugiej strony wydaje mi się, że dziewczyny, ktore okolo 30 dobrze wyglądają, to z pewnością wiele czasu poświęcają kosmetyce twarzy, odpowiedniej pielegnacji i, zwlaszcza teraz, nie zajmują się dzieciakami. Jak przychodzą bąble, to ciężko mieć czas dla siebie, hobby i jeszcze dbać o swoją gładką twarz ;)
  • Odpowiedz
jeśli ona wygląda lepiej niż 99 procent polek to mieszkasz na jakimś zadupiu na Podlasiu bo mieszkam na zachodzie gdzie jest mieszanką ludzi i młode Polki czy nawet ukrainichy jeśli chodzi o wygląd są bezkonkurencyjne na tle Europy


@Linnior88: widzisz, a wystarczyłoby żebyś się przejechał do Berlina, tak trochę bardziej na zachód niż najbardziej twoja zachodnia wiocha i byś zobaczył co za głupoty #!$%@?. A to dopiero pierwsze wieksze miasto po
  • Odpowiedz
@ Linnior88: Jezu kocham twoje odklejki XD

Oczywiście, że wygląd można też ocenić obiektywnie co zresztą sama przed chwilą robiłaś gdy mówiłaś, że Niemki są brzydkie a Polki ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy pewne standardy w społeczeństwie i dobrze wiesz, że w porównaniu do tej Litwinki OBIEKTYWNIE wypadasz słabo. Ja to wiem, i ty to wiesz

No chyba, że ty możesz obiektywnie oceniać wygląd kobiet ze względu
  • Odpowiedz
@erni13: no właśnie mam podobny typ twarzy do niej tylko sporo młodziej wyglądam , obrażając mnie obrażasz ja potrójnie
Zesrales się bo sam mieszkasz w niemczech i się zachowujesz jak małe płaczące obrażone dziecko bo się lubujesz w helgach albo nawet z jakąś jesteś
Zachowujesz się jak knur który broni swojej obory i atakuje personalnie innych ale zluzuj gumę its not that deep
  • Odpowiedz
@Linnior88:

z biologicznego punktu widzenia nie ma ładniejszych kobiet od Słowianek jeśli chodzi o białe kobiety , mają najbardziej kobieca budowę i rysy twarzy dużo baby face które się wolno starzeją

Litwinki czy lotyszki to są kobyły najwyższe kobiety w Europie

XDDDD s000owianki wyglądają jak smigole z Władcy Pierścienia
@D00D00

Ta laska wygląda lepiej niż 99 procent dziewczyn u nas, ciebie zapewne wliczając.

Masz racje
Little_Makak - @Linnior88: 
 z biologicznego punktu widzenia nie ma ładniejszych kobi...

źródło: 5a65f09b392d42db37d31413bd79e06f39cd76f816f6cd6248b885c4f8bb1fe2

Pobierz
  • Odpowiedz