Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć!
Pamiętacie wyznanie https://wykop.pl/wpis/75960439/obserwuj-mirkoanonim-czesc-jakis-czas-temu-zauwazy ?
Jak nie to zapraszam do lektury, a dla tych co kojarzą temat przychodzę z update.
Postanowiłam, że zagadam. Kij, raz się żyje ale niestety.. Nie wyszło. :(
Nie, że gość odmówił czy coś w ten deseń - po prostu poległam.
Widziałam go wczoraj, powiedziałam mu "cześć" - uśmieszki już zniknęły z jego strony (może był zajęty pracą albo coś albo po prostu tym razem nie zauważyłam) natomiast zabrakło mi języka w gębie, żeby cokolwiek wydusić. XD Tak więc chciałam ale brakło mi słów. Pewnie przy kolejnej okazji też tak się to skończy. :(
Jedna zmiana jest taka, że kolega wie, że mi wpadł w oczy - znajomy do niego polazł i powiedział bo stwierdził, że oboje zachowujemy się jak dzieci.

W każdym razie dziękuje tym, co dali rady, byli wsparciem w tamtym poście ale chyba najwidoczniej musze sobie odpuścić ten temat. :( Szkoda, im dłużej myślałam o tej sytuacji tym bardziej gość mi się podobał...

Życie samotnej, szarej myszki chyba jest mi pisane...
#zycie #damskiprzegryw #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowe paski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
masz jeszcze jedną opcję. napisz do niego.
masz możliwość się zastanowić jak piszesz, nie musisz stać jak debil jak ci brakuje języka w gębie, a jak już sklecisz jakieś zdanie, to zanim stwierdzisz, że to głupi pomysł, mówisz "a #!$%@? z tym" i klikasz wyślij
  • Odpowiedz
ale chyba najwidoczniej musze sobie odpuścić ten temat. :( Szkoda, im dłużej myślałam o tej sytuacji tym bardziej gość mi się podobał...


@mirko_anonim: what? xd
przecież z tekstu wynika że wszystko ok oraz że się sobie nawzajem podobacie.. no to przecież formalność już. a ty, że musisz odpuścić xd
  • Odpowiedz
zabrakło mi języka w gębie, żeby cokolwiek wydusić. XD Tak więc chciałam ale brakło mi słów. Pewnie przy kolejnej okazji też tak się to skończy. :(


@mirko_anonim: Podrzucam tekst: Cześć, też pracujesz w tym kołchozie?

I dalej już pójdzie.
  • Odpowiedz
Życie samotnej, szarej myszki chyba jest mi pisane...


@mirko_anonim: wykonałaś pierwszy ruch i to się bardzo ceni

może nie był na to przygotowany, a może wychodzi ze zdrowego podejścia, że tam gdzie się pracuje tam się *ujem nie wojuje

nie zdziwiłbym się, gdyby zagadał w ciągu tygodnia
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @lexico właśnie nie do konca bo nic nie wydukałam poza "cześć" :'c wiec poza chęciami się nic więcej nie udało :( no nic, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie, watpie w sumie, ze cos z tego bedzie tak na to teraz patrzac ale... nie wiem xD za bardzo moze widze wszystko w czarnych barwach..
ale dziekuje za dobre slowa ;') to tez sie ceni

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jedyne co ci więcej mogę powiedzieć, to jeżeli gość nie ogarnia tak jak ty, a chcesz, żeby to on wyszedł z inicjatywą, to musisz zrobić coś, żeby on pył pewny, że jesteś zainteresowana, a przynajmniej wolna i dostępna.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @bukszpryt no logiczne i racja w sumie.. tylko właśnie - co? bo też mam odczucie, ze jeśli ziomek do niego polazł to teoretycznie ma "to zielone światło do działania".
Masz może pomysł co ty byś chciał zobaczyć z jej strony jeśli byłbyś w takiej sytuacji?


·
  • Odpowiedz