Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć.
Jakiś czas temu zauważyłam, że jeden chłopak z pracy z innego działu zaczął się do mnie uśmiechać. Niby to nic takiego jednak wobec innych tak nie robi. Wygląda to tak, że się widzimy, mówimy sobie "cześć" i zaczyna się do mnie uśmiechać. Nie wygląda to jak zwykły uśmiech, tylko taki bardziej jak pedobear, gdy widzi przedszkole. Czasem nawet jakby chciał to ukryć, że się uśmiecha po tym krótkim słowie. Niedawno udało zamienić się z nim kilka słów (sprawy firmowe ale jednak) jednak po uśmieszkach z jego strony zaczął patrzeć się w swoje adasie. XD
Generalnie nie wiem co o tym myśleć, chłopak wydaje się być ogarniety i nawet spoko z mordki jednak nie mogę zrozumieć lekko o co chodzi i jak na to reagować.
Jak myślicie, boi się zagadać, coś ze mną jest nie tak i się po prostu ze mnie śmieje, nieśmiały czy o co moze chodzić?

Wiem, ze #wykop to średnie miejsce na tego typu pytania jednak może mi coś podpowiecie. :D
Głupie komentarze zostawcie dla siebie. :P
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 34
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Nighthuntero no jakby zagadał to bym z nim pogadała i może by się to jakoś rozwinęło, na pewno nie dostałby negatywnej reakcji z mojej strony. Dlatego też nie rozumiem tej sytuacji...
@Bergamotkowy a ten gość to kto? XD Czyli co, sugerujesz, że nie umie zagadać i tyle?
@ptaaq właśnie nie wiem jak to odbierać.. też z mojej strony nasuwają sie pytania czy on aby nie zajęty, nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Mr_3nKi_ na memy też się nie uśmiechasz? Ale takie dobre meme ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bergamotkowy @Mr_3nKi_ wszystko do dogadania, moze być i soczek :D
@Qullion właśnie też tak to trochę odczuwam jednak nie wiem czy się nie wygłupie próbując coś bardziej zagadać. :/ Nie wiem czy nie zajęty, czy nie gej.. kurcze, dziwna sytuacja, a zarazem ciężka.

  • Odpowiedz
na memy też się nie uśmiechasz? Ale takie dobre meme ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirko_anonim: Uśmiecham sie jak nikt nie widzi, racja. Zazwyczaj jak ktoś zobaczy we mnie radość / usmiech próbuje mnie sprowadzić butem do gleby.

To chwilowy uśmiech, który po chwili znika i pojawia sie żal.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to byłem ja. W pracy taka nuda że sam sobie opowiadam kawały. Czasami są tak dobre że ledwo powstrzymuje śmiech co na szczęściezdradzam tylko delikatnym uśmiechem. Przecież gdybym się smial głośno wzięli by mnie za nienormalnego.
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim masz dwa wyjścia:
1. Jeżeli chłop nie jest w twoim typie to po prostu to zignorować
2. Jeżeli jesteś zainteresowana/zaciekawiona zrobić coś, żeby mu ułatwić zagadanie - np. podejść na luźna pogawędkę, zaprosić na ławkę/herbatę itp. Generalnie wbrew pozorom zagadywanie do dziewczyn w pracy może być trudniejsze niż w barze, bo jak ktoś sobie wstydu narobi to później codziennie będzie mu głupio plus jeszcze w korpo plotki się rozprzestrzeniają z prędkością
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ludzie są różni, może chce się umówić, może tylko przelecieć. Po prostu normalnie gadaj o sprawach służbowych, czasami wpleć coś trochę bardziej prywatnego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: typ może po prostu nie umieć zagadać w temacie innym niż typowo służbowy. jeżeli sama jesteś zainteresowana, to ty zagadaj i tyle. najlepiej bez puszczania jakichś typowych sygnałów, bo może ich nie odebrać, albo nie być pewnym o co chodzi. wal prosto z mostu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Może jest nieśmiały i próbuje się z Tobą skontaktować, ale nie jest pewny, jak to zrobić. Możesz spróbować zagadać go w kuchni, jeśli spotkacie się przy kawie ()
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Mr_3nKi_ bo to źli ludzie :c
@ptaaq hm, jakby to ująć.. Opcję nr 1 bym odrzuciła. Co do opcji nr 2 to też z jednej strony.. mogę zagadać cokolwiek jednak nie mam pewności czy aby na pewno jest tak, że się uśmiecha bo sie mu podobam. Dwa, nie wiem czy zajęty czy nie więc tu też ryzyko istnieje. Zacząć temat i zostać sprowadzona brutalnie do ziemi to
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kabotyno teoretycznie dla chcącego nic trudnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciężko z kuchnią, jest w innej lokalizacji firmy i czasem wpada :/ nie wiem, ciężko mi samej też będzie zagadać i jednak obawa przed rykosztem zwanym NIE też jest :c


· Akcje:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak sama nie ogarniasz, to mu chociaż ułatwiaj robotę. zwiększ ilość okazji, w których się typ będzie mógł próbować przełamać.
nie wiem, nie znam się, sam nie ogarniam.
  • Odpowiedz